Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz ez a félelem? (Lányok! )

Gáz ez a félelem? (Lányok! )

Figyelt kérdés

Attól félek, hogy ha betétet cserélek iskolában vagy nyilvános helyen akkor meghallják az ott tartózkodók.(persze a wc-ben :P) Ez nem ciki? Vagy csak én tartom annak?

12/L



2014. márc. 17. 09:07
 1/10 anonim válasza:
100%
De, tényleg ciki. :D Én se szeretem azt a hangot, mintha a világot tépnéd. :D Figyelj arra, hogy egyedül legyél a WC-ben, vagy amikor lehúzod róla, akkor húzd le a WC-t, valami zajforrást keltve, akkor jobb :)
2014. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :))
2014. márc. 17. 09:31
 3/10 anonim válasza:
Szerintem is sokan vannak így ezzel, ahogy én is, én úgy oldom meg hogy akkor megyek amikor nincsenek sokan, esetleg barátnőmmel, ha meg nyilvános helyen vagy szerintem ott senki nem is foglalkozik ezzel, közben a wc lehúzás jó ötlet
2014. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki, főleg, hogy aki ott tartózkodik, az is nőnemű (remélhetőleg :D) és ugyanúgy használ betétet mint te. Ennek ellenére én is tartok mindig ettől :D

Ha sokan vannak én is megvárom míg valaki lehúzza a wc-t és akkor csinálom, vagy én húzom le.

2014. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
De jó, hogy ezt valaki más kérdezte meg helyettem :D Így én is tanulhatok a válaszokból.. itt is ez a helyzet ;)
2014. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nem is ciki.. :)

Nyugi,ha a női wc-ben vagy,akkor gondolom nem te vagy abban a suliban az egyetlen,akinek megjött már :D. Szerintem ne szégyeld,mert gondolom cikizni nem fognak azért,mert hallották,hogy:"Hallod,..(neved)betétet cserélt a wc-ben!:o

Posztoljuk ki Fb-re meg Twitter-re :D."

:)

2014. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

előző vagyok

13/l :)

2014. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
És.......senki nem fog meg halni..........senki sem arra figyel hogy ki cserél mi.
2014. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nálam is ez volt de túléltem aztán átálltam a tamponra. 14/l
2014. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
fejlesz ki egy olyan teknikát amivel halkabb,én is azt csináltam!Sok sikert
2014. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!