Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 évesen suli mellett munka? .

16 évesen suli mellett munka? .

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 1 év múlva szeretnék elköltözni itthonról...anyukámat már alig tudom elviselni, szinte gyűlölök itthon lenni... Apukámhoz nem megyek, mert nincs olyan kapcsolatom vele...Igazából nincs egy családtagom, akit el tudnék viselni... tudom, hogy még kiskorú vagyok, tanúlnom kell és "majd rendbe jönnek a dolgok", de egyszerűen ez nem érdekel... Ha minden jól megy jövőre sulit váltok(és az még fizetős is lesz...), de ha betöltöttem a 16-ot szeretnék elköltözni a barátomhoz. Így is szinte ott lakok, mert majdnem minden nap ott vagyok. A családja már szinte teljesen befogadott, nagyon szeretem őket, imádok ott lenni...sokkal boldogabb vagyok ott... Anyukája nyitott ajtóval vár rám mindig, de nem szeretnék úgy odamenni, hogy pénzem semmi... hogy tunám megoldani, hogy suli mellett tudjak dolgozni is?...

Ja és nem osztást várok, hanem választ a kérdésemre... a többit megoldom...

15/L



2014. márc. 17. 20:21
 1/1 anonim válasza:
Szia!Ha itt keresgélsz,sok olyat találsz,hogy online küldenek felmérések,azokat kitöltöd,beküldöd,és küldenek érte a bankártyádra pénzt.Remélem tudtam segíteni!😊💗Sok sikert és kitartást!👍😘😍💕😀☺
2017. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!