Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lakik-e valaki vasútállomás...

Lakik-e valaki vasútállomás mellett? Most fogunk elköltözni vasútállomás mellé, kb.50 m-re van a vasúti sín. Nagyon zajos lesz, vagy könnyen megszokható?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 11:14
 1/3 anonim válasza:

Atoll,függ,hogy milyen gyakran jár ara a vonat! De általában már ilyen helyekre szoktak rakni hangszigetelt üveg falat!! De ha nincs akkor könnyen meg lehet szokni!!

Először nagyon rossz de később már szinte fel sem fog tűnni.

2014. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mi nagyon közel vagyunk, vszont van hangszigetelt fal. Szinte semmit nem hallani, egyáltalán nem zavar, pedig forgalmas vasútvonal. (győr-budapest)
2014. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én 5 évig laktam ilyen helyen, de elviselhetetlen volt!

Na jó nem, csak vicceskedek! :) A 2. héten el is felejtettem,hogy vonatok járnak arra. Persze hallod, meg tudod,de ugyanolyan,mint egy forgalmas út, sőt szerintem még sokkal jobb annál :)

2014. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!