Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van erre lehetőségem Magyarors...

Van erre lehetőségem Magyarországon? (lent)

Figyelt kérdés

Először is bocsi, de nem tudtam kategóriát választani.


Arról lenne szó, hogy nagyon hosszú hajam van és le szeretném vágatni.

Láttam egy felhívást az interneten, hogy ha hosszú a hajad és levágod rövidre (itt nem 1-2 centiről van szó) akkor postázd el egy segélyszervezetnek, akik parókát készítenek belőle a gyerekeknek, elsősorban lányoknak, akiknek valamiféle betegség következtében kihullott a hajuk.

Ez angol volt, az érdekelne, hogy Mo.-n is van-e ilyen?

Ha van, akkor hogy működik ez a dolog?



2014. márc. 19. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyobb fodrászatokban érdeklődj, akik parókákkal is foglalkoznak. Én is így adtam el a hajamat, bár annak már vagy 15 éve volt :)
2014. márc. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de ahol lakom ott vagy még a környéken sincsenek nagyobb fodrászok, és én elsősorban nem eladni szeretném a hajam, hanem, ahogy írtam is "jótékony célra adni"
2014. márc. 20. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!