Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon sokat köhögök és nem...

Nagyon sokat köhögök és nem kapok levegőt, ez lehet asztma? Kihez kell fordulnom ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Már egy hetet hiányoztam az iskolából, mert meghűltem, belázasodtam, és nagyon csúfúl köhögök.A háziorvos felírt néhány gyógyszert, a lázam elmúlt, már nem is szortyogok, de a köhögés nem múlt el, sőt rosszabbra fordult.Érzek egy nagyon furcsa érzést mikor levegőt veszek, mintha nem jutna elég a tüdőmbe, és egy hang jön ki a torkamból, mintha lenne ott valami.Ha köhögök egy nagyot akkor kititsztul a légcsövem egy fél percig körülbelül, de utána megint olyan mintha valami a torkamon akadt volna.Olyan, mintha a levegőnek, amit beszívok, csak a fele jutna el a tüdőmbe.Ez asztma, vagy micsoda?Mit tehetek ellene, menjek vissza a háziorvosomhoz, vagy más orvost kell felkeresnem?Kezdek komolyan aggódni, félek hogy éjszaka megfulladok.

2014. márc. 21. 21:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!