Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Modell szeretnék lenni, mit...

Modell szeretnék lenni, mit is kell pontossan tennem?

Figyelt kérdés
Még fiatal vagyok (L,13).úgy gondolom,hogy megvan rá a levetőségem.Nagy az önnbizalmam és hát sokan is mondák,hogyszép vagyok,és hogy fotogén. 166 cm vagyok és 60 kilo.Most télen felhíztam,de nyáron leszeretném adni és tudom hogy lefogok.Csak nem tudom,pontossan hogyan is kell kinéznem a modellkedéshez?Sokkal soványabbnak kell hogy legyek??
2014. márc. 21. 22:50
 1/4 Nagy János22222 ***** válasza:
Nem akarsz az lenni.
2014. márc. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de az akarok lennni,nagyon is!
2014. márc. 21. 23:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát minden attól függ,hogy milyen modell szeretnél lenni.

Ha hajómodell szeretnél lenni, ahhoz kifejezetten ideális a duci testalkat, hiszen a zsír könnyebb, mint a víz, így egyszerűbb fennmaradnod a víz felszínén. A duci és vízcsepphez hasonló testalkat pedig a legideálisabb hidrodinamikai szempontból.

Viszont ha repülőgépmodell szeretnél lenni, ahhoz keményen le kell fogynod, mivel a pufi testalkatnak a legnagyobb az aerodinamikai ellenállása, és ilyen esetben a betáplált és a hasznosított energia aránya erősen alacsony és így nem éri meg modellkedni.

Sok sikert, szorítok neked.

2014. márc. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köcsön,ez segített!
2014. márc. 24. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!