Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fél mindenki a 2012töl...

Miért fél mindenki a 2012töl a világ "végétöl"?

Figyelt kérdés
rengeteg helyen olvasom és hallom hogy húúú világvége lesz 2012ben!mi ez a hülyeség?tudja valaki?kiváncsi lennék rá!
2009. dec. 16. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:

mindenki?

Eddig már jósoltak nem egyet, most sem fosok.

2009. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sztem az emberek legalább 80%-a vagy sz*rik rá,vagy röhög rajta... a maradék 20% (aki nem "mindenki") az meg primitív,és szellemileg az ősember szintjén áll (azok hittek ilyesféle dolgokban)
2009. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én személy szerint sz*rom le..

És valóban így van. Az emberek 80-85%-a lekullantja és körberöhögi az egészet,a többi pedig be van rezelve h: Jaj,Uramisten,2012.12.21 és végünk..

2009. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

több dolog passzol,mint máskor..én nem vagyok biztos a világvégében,de csomó érdekes dolog,és elmélet van már rólla...

érdekesebbek:

[link]

[link]

[link]

[link]


És egy érdekes komplett elmélet ufókkal,plejádokkal összekötve:

[link]

remélem találsz benne elég megnyugtatót!

ám szerintem csak egy nagy változás lesz,nem világvége..helyrejön az emberiség,a nem idevalóak pedig elpusztulnak..

2009. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ki fél? a világ vége akkor jön el amikor mi azt nem is sejtenénk, nem pedig valami maják vagy mik jósolják meg a frankót.
2009. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség. Ha már ennyi mindent megélt a Föld, akkor miért pont 2012-ben lenne világvége? A 2000-től is féltek, akkor sem történt semmi.
2009. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én senkit nem ismerek, aki félne tőle. Honnan szedted ezt? Az új filmből?
2009. dec. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jópár ismerösöm mondja ezt hogy húúú vége a világnak!ha meg azt mondom hogy hülyeség hülyének néznek,de látom senki se tart töle!köki a válaszokat!
2009. dec. 17. 10:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A maják vezetője is megmondta,hogy ez hülyeség.Új ciklus kezdődik ennyi az egész.Sok hülye XD
2009. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Véget ér a Maja horoszkóp,és azt hiszik hogy ez a világ végét jelenti!Korántsem.Az ókori egyiptomiak horoszkópja is végetért ezer nemtomhány évente,és újra elöről kezdődött.Mikor véget ért,ünnepeltek.De nem haltak ki!:D Nem lett világvége.
2009. dec. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!