Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A mai világ "megrontja" az...

A mai világ "megrontja" az átlagembert, miért, miért lesz majdnem mindenki aki több mint 10 éves?

Figyelt kérdés

átlagember alatt nem az alacsony IQ értékkel rendelkezőket értem ,hanem mondjuk úgy az emberek többsége


láttam egy képet a régi osztályomról kb 2.-asok lehettünk


mindenki teljesen vidám ,és semmi bajunk sincs egymással, és a párbeszédek nincsenek tele g*ci meg b*zmeg-ekkel


ez kinek jó ,hogy felnőtt korára ilyenek leszünk


én pont hogy emiatt vagyok olyan antiszociális, mert akiről azt gondolom hogy normálisabb...


17F


2010. nov. 28. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz mindenki ilyen, de az teljesen természetes hogy változik az ember ha felnő. Csak manapság az a divat hogy az idiótákat kell majdmolni, mert az a menő. De egy csomóan vannak akik normálisak ebben a korosztályban is.
2010. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

persze hogy vannak ,de az is biztos hogy ha bemész egy középiskolába találomra egy osztályba akkor láthatod hogy elég sok a bulizós ,piás,primitív csávó és ez teljesen elfogadott ebben a korosztályban, sőt még feljebb is


de ez is már egy jól kibeszélt téma

2010. nov. 28. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!