Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi olyan jó a Szent Johanna...

Mi olyan jó a Szent Johanna Gimiben?!

Figyelt kérdés
Nem értem hogy miért istenítik ennyire,az egész történet sablonos ,tele van közhellyel,ráadásul még a karakterek is bénák!

2014. márc. 23. 17:45
 1/8 anonim válasza:
72%

Hát, azon nem gondolkodtál el, hogy esetleg nem a könyvvel van a baj? Hanem.. Kivel is? Hm. Ja igen. Mondjuk veled!

Talán, ha nem lennél ennyire kritikus, és nem menőznél azzal, hogy ez a véleményed, akkor minden oké lenne.

2014. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Bocs..
2014. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
70%
Bizonyos mértékben igazad van, néhol elég kiszámítható a történet. Azonban izgalmas olvasmány azoknak, akik még nem olvastak igazán jó könyvet, ömlengősek vagy nem szeretnek olvasni. Ez egy lányregény, ami érdekfeszítő lehet egy olyan lány számára, aki hasonló helyzetben van. Ráadásul 8 könyv szól ugyanazokról a szereplőkről, és ilyenkor akaratlanul is megkedveljük őket.
2014. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én is a nagy"istenítésre" olvastam el őket, de egy GoT olvasása után szinte tudtam, hogy mi fog következni. Én bánom, hogy elolvastam, persze ez nem azt jelenti, hogy a könyv nem jó, csupán azt, hogy nem nekem való. Az írónő nyilván tudta mit csinál, és nem véletlenül adták ki a könyvét.
2014. ápr. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SZJG5 válasza:
Olvasd el és megtudod.AJÁNLOM!!!!!!!!!!!
2014. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát,kedves első válaszoló sajnálom hogy ilyen szűk látáskörrel rendelkezel.Az jól van, ha neked tetszik ez a könyv, de attól még rájöhetnél arra,hogy nem mindenki van oda az ilyen nyálas,béna ,unalmas történetekért!Léteznek olyan könyvek,aminek van mondandójuk,és saját történetük.Szóval ahelyett hogy foggal-körömmel véded a drága kis SzJG-det ,inkább olvashatnál vakami IGAZI könyvet. Köszönöm az értelmes válaszokat!
2014. ápr. 26. 10:27
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Hallod te amúgy elolvastad az Szjg-t???? Vagy csak belekeztél mert az tény és való hogy az eleje nem kelti fel a figyelmünket de még az első részben nagyon jó lesz. Nagyon jók a szereplők naon viccesek (Zsolti) de vannak szerencsétlenek (Reni) menők (Cortez, Ricsi) magabiztosak (Kinga) kütyü sznobok (Dave, Macu), vannak emók (Dorián, Kata) hippik (Virág) punkok (viki, Andris, Robi) Vannak bunkók(Bálint), sulirádiósok (Gábor, Jacques), és vannak borzalmas emberek is (Dina)fura tanárok (Máday). De ezen kívül egy csomó mindden történik. Pl.:

-szilveszter este

-Dec. 20.

-osztálybalhék

-utolsó osztálykirándulás

-Balaton parton

Mi nem: "foggal-körömmel védjük a kis Szjg-nket" Hanem ez is csak egy vélemény. Ahogy csak a tiétek is az. Szerintem Leiner Laura nagyon jó tini regényt írt. És nem is véletlenül adták ki a könyvét.



UI.: Ez is csak egy vélemény...

2014. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A sulirádiós mióta lett tulajdonság?
2014. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!