Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki nyert már valamit?...

Valaki nyert már valamit? Vagy ismerősöd? Mindegy milyen téren vagy milyen játékkal! Tapasztalatokra lennék kíváncsi! Többi lent!

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy ki miket nyert már? Rengeteg nyereményjáték van boltokban blokkot bedobod vonalkódot kivágod beküldöd blokkon szereplő kódot sms-ben elküldöd és nyerhetsz vásárlási utalványokat bringát háztartási gépeket Wellnes hétvégét stb. Nagyon sok ilyennel és hasonlóval játszottam már de sose nyertem semmit. Már kezdem azt érezni hogy kamu az egész. Vagy esetleg a tv-ben sms vagy betelefonálós műsorokban bár ezekben kevésbé hiszek. Vagy ami még hihetetlenebb a neten valaki azért mert ide oda regezett és kattintott erre is kíváncsi lennék de szerintem ez a legnagyobb kamu. Ja és hogy mikor nyerte mert régen még biztos nem volt ennyi csalás mint manapság. A lottóban nemnagyon hiszek talán esetleg a puttó de az is ki van találva. Utóbbival nagyon ritkán játszom de a boltos blokkos vonalkódos dolgokkal nagyon régóta és sokat de még azzal sem nyertem soha. Nem vagyok telhetetlen meg nagyravágyó sem meg tudom hogy szerencse is kell de azért egy kis apróságnak örülnék. Egy étkészlet vagy apró robotgép vagy bármi kis csecse-becse. De azért már csokit egy párszor nyertem. :-)
2014. márc. 25. 09:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!