Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te mit tennél, ha egy ismerősö...

Te mit tennél, ha egy ismerősöd nem akarná visszaadni, amit kölcsönkért tőled?

Figyelt kérdés

Egy régi oszt.társam kölcsönkért vmit, én elküldtem neki, azt mondta hamarosan küldi vissza. Ez volt 5 hónapja. Azóta csak a kifogásokat meg az igérgetéseket hallgatom, hogy ő dolgozott, nem volt rá ideje, stb, de majd ekkor, majd akkor feladja. Aztán hetekre eltűnik, üzikre nem válaszol, majd ha rákérdezek simán hazudik, h már elküldte, jövőhéten biztos meg is kapom. Én meg várom, persze nem jön semmi.....

Már nagyon unom ezt az egészet, szeretném visszakapni a cuccaimat, de tehetetlennek érzem magam, nem tudom, mit kellene csinálnom, h végre visszaadja? Ti mit tennétek a halyemben?


2013. ápr. 21. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
azt tenném ha nem adja vissza amit kölcsön kér!megmondanám magamét hogy ha nem küldöd vissza vége a baráti kapcsolatnak és nem állok veled szóba mond meg nagyon utálom hogy hazudsz,vagy szakíts meg a baráti kapcsolatott aztán így járt
2013. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az biztos, h meg fogom szakítani vele a kapcsolatot, nekem ilyen "barátokra" nincs szükségem, csak elöbb szeretném vhogy visszakapni a dolgaimat mert fontos és pótolhatatlan. Tudom én vtam a hülye, h odaadtam, hiszen ismerem, mindig is elég megbizhatatlan volt, de hát mégsem gondoltam vna, h megteszi ezt velem, suliban legjobb barátnők vtunk. Nagyot csalódtam most benne :/
2013. ápr. 22. 14:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért, miket adtál oda, ami fontos? Szólj a szüleinek h elvette ezt meg azt, és még nem adta vissza lassan fél éve sem.
2013. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!