Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lány akit nem annyira...

GVivi kérdése:

Van egy lány akit nem annyira kedvelek és most éppen ilyeneket csinál! Mit csináljak? (a többi lent)

Figyelt kérdés

kajálás közben sorba kell állni...igen és a barátnőjével összeveszett és akkor jön a csaj és beáll Cinti(ez a barátnője akivel összeveszett) mögé azzal a mondattal hogy:-hagyj jöjjek már ide hát én meg mögötte álltam majdnem és rá szóltam hogy sorvége és elkezdtünk veszekedni de ez nem olyan nagy ügy de azért milyen már hogy beáll mögé...na és jön az öccse szó nélkül be áll Cinti mögé azaz a csaj mögé aztán meg a füzettel rá ver a hátamra...aztán meg beszólogat elveszi a cuccom majd röhögve adja ide mert nála volt (de ez nem ilyen sorrendbe van szóval ez így nem egy nap van csak pár dolog)tegnap meg oda akart ülni hozzánk mert én Cintivel ültem (azóta már kibékültek)és megkérdezés nélkül odaült amikor meg megkértem hogy beszélni szeretnék Cintivel négyszemközt azt mondta hogy ő már megbeszélte Cintivel hogy ideül...nem érdekelt elültem máshová ma meg alig értem be a suliba odajön hozzán Cinti meg a csaj hogy hagyjam békén a csajt és ezt Cinti mondta pedig mellette volt a csaj szóval ez annyira nyilvánvaló hogy kihasználja na mindegy én meg mondtam hogy most is ti jöttetek ide szóval ti szálljatok le rólam és ezt már a csaj mondta hogy ezt az anyja üzeni...hát itt már tovább nem mesélem...aztán kb. olyan dél fele oda jön hozzám játék közben a csaj anyja félrehív és elkezdi mondani hogy mért nem hagyom békén a (szent) lányát meg hogy mi az hogy amikor én nem akarom odaengedni az asztalhoz akkor elülök meg hogy engem intelligensnek gondolt (mint tesómat) meg hogy szálljak magamba

---meg még mondott pár dolgot az ő lánykácskájáról de értitek nem az hogy a csaj jönne oda hozzám hogy elmondja hogy mi baja van velem hanem az anyjának feketít be és össze-vissza hazudik de még 2 nappal ezelőtt facebookon meg is kérdezte hogy mi bajom van vele én meg ugyanezt vissza kérdeztem és azt mondta hogy semmi szóval most itt kavarja a szart....és most hogy viselkedjek vele?mert oké könnyű mondani hogy tojjam le de csinálni....



2014. márc. 28. 17:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!