Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány ilyeneket ír az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ilyeneket ír az mit jelent?

Figyelt kérdés

"Én ugye szebb vagyok, mint az xy lány"

"Tudom, hogy hiányozni fogok neked"


Kedvelhet engem, vagy hosszabb távú kapcsolatot szeretne? Nekem egyébként tetszik a lány, bejön a stílusa. De ezekkel a noszogató mondatokkal mit szeretne elérni?


2013. okt. 18. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy indulj már rá ...
2013. okt. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mér van az hogy az ilyen szerencsétlenektől akarnak mindig valamit a lányok, lol :D
2013. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sok az önbizalma :D
2013. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég egoista a csaj...
2013. okt. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kerüld el ezt a nőt, ha boldog kapcsolatot akarsz.
2013. okt. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Én ugye szebb vagyok, mint az xy lány"


Azt várja hogy bizonygasd neki hogy: igen cica, te sokkal szebb vagy. Ezzel meggyőződik arról is hogy oda vagy érte, meg arról is hogy na igen jó csaj vagyok az meg ronda.


"Tudom, hogy hiányozni fogok neked"

Na itt szintén. Azt várja hogy bizonygasd neki hogy jajj alig fogok bírni magammal nélküled.


Kis egoista csaj.


24/L

2013. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!