Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SRÁCOK, LÁNYOK! Mikor mondják...

SRÁCOK, LÁNYOK! Mikor mondják egy együttesre hogy "Legenda"?

Figyelt kérdés
PL: The Beatles, Rolling Stones, The Doors, Metallica, Queen, Nirvana, Black Sabbath, Guns N'Roses.
2014. márc. 28. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már legalább 15-20 évesek és rendkívül nagy rajongótáboruk volt.
2014. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző írta, régebbi előadó, és valami olyant csináltak, ami a jövőre, jelenre is nagy kihatással van.


A kérdező által írottak mellé én még felsorolnám az 50-60-as évek amerikai jazz, soul előadóit is.


Lehet, hogy öreg vagyok a 40 évemmel, de a mai zenékben csak olyan átmenetileg tetszőket találok, amelyek nincsenek rám maradandó hatással. Van, ami tetszik, de még a nevüket sem jegyzem meg, olyan egy kaptafa az egész. Rengetegen foglalkoznak zenéléssel, én is, és a világ összement. Csak fel kell tölteni a YouTube-ra, és mindenki hallgathatja, rengeteg a választék, csak igazán jó nincs. Persze, lehet azt is mondani, és nyilván igaz, hogy régebben is így lett volna, csak nem kaptak lehetőséget az előadók. Nagyon egyformák lettek a zenék, és sajnos kevés az igazán jó, a legtöbben képzetlenül nyomják, és igazi hangszereken nem is tudnak játszani, már pedig a zene nekem valahol arról szól, hogy technikai háttér nélkül is, csak egy énekhang, csak egy gitár vagy zongora megérintsen, de én már csak ilyen vagyok.

2014. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!