Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Ez lehetséges?...

Segítség! Ez lehetséges? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nos 12 éves vagyok es már egy ideje gyűjtök.Es nagyon szeretem a Bon Jovi-t.Láttam hogy tavaly München-ben Marco-t Felhívta a színpadra.Csak annyit szeretnék kérdezni hogy ezt meglehetne csinálni egy bécsi koncerten?menyibe kerülne és hol kellene megvenii ezt a dolgot?

2014. márc. 30. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt nem lehet megvenni. Jonnak szokása felhívni embereket a színpadra, megvenni annyiban tudod, hogy nyilván nem a hátsó sorból választ hozzá embert, hanem abból, aki előre vett jegyet.


De szerintem ez nem jó. Láttam ezt a Marcós videót, de hogy őszinte legyek: elég drága egy Jovi koncert. Ha a leghíresebb dalukat egy 12 éves gyerek énekelné, mikor én is ott vagyok, eléggé kiakadnék. Bocs.

2014. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En nem is a leghiresseb számukra gondoltam.Momdjuk egy "Who says you cant go home?-ra.És a jegyért sem izgulok mert már most gyűjtök.Anyukámmékkal csináltunk egy rendszert ha jol tanulok 5000 ft kapok honaponta.Tavaly sikerült már összegyujtenem egy ülőhelyre.Most szeretnék előrébb menni es most gyűjtök.Megvannak támogatoim (Nagypapa) az énekléssel meg ugy vagyok hogy járok énekelni van tapasztalom a fellépésekben nem egyszer léptem fel Az ének iskolájába is jelentkeztem bejutottam a 40-be.Mondjuk egy Bon Jovi koncert nagyon dolog!
2014. szept. 19. 15:35
 3/3 A kérdező kommentje:
*nagyobb
2014. szept. 19. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!