Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom meggátolni a...

Hogy tudom meggátolni a ruháim folyamatos eltűnését? (lent kifelytem. )

Figyelt kérdés

Tud-e valaki olyan anyagot,/vmilyen festék, szinezőanyagot, bármit/ ami akár bőrirritációt, elszineződést vagy bármi látható tünetet okoz.

fontos lenne mert így szeretnénk kideríteni KI LOPKGGYA' EL A RUHÁIMAT! /a kollégiumban/ ez olyan méreteket ölt, hogy már az orrspré sincs biztonságban .! értlmes válaszokat lehetőleg.:))



2014. ápr. 1. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
tegyél bele bolhákat,mostanában az a divat
2014. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kifelytem???

LOPKGGYA'???


Ember? Milyen nyelven tanultál te?

Amúgy, amire készülsz, az bünetetendő. Méghozzá ez testi sértés, tehát sokkal komolyabb bűncselekmény, mint egy kis összegű lopás.


Szerelj fel inkább kamerát (bár azt is ki kell írnod, hogy ott van, különben az is tilos).


Vagy vegyél egy riasztót, ami jelez, ha bemennek a szobádba.

2014. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
' direkt oda irtam ezt. Ezért irtam úgy, ti kötözködő élettelenk :) szép napot. Mellesleg 5 ös vagyok magyar nyelvből.;)
2014. ápr. 3. 07:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Életke!

Majd akkor humorizálj, ha észreveszed, ha vki "viszonthumorizál".

A 3. válaszolód vagyok, akit töröltettél. Bocsika.

2014. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!