Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te milyennek képzeled el a...

Te milyennek képzeled el a TÖKÉLETES VILÁGot?

Figyelt kérdés
Mi van ott ami itt nincs? Vagy mi nincs ott ami itt van? (alkohol, cigi árulás gyilkosságstb.). Mindenki zöld kéz minél több ember válasza érdekel!

2014. ápr. 2. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Már sajnos a világ soha nem lesz tökéletes akárki akármit ír.


Világban nagyon sok háború volt amit már nem lehet elfeledni SOHA NEM LESZ TÖKÉLETES A VILÁG!



Jöhetnek a válaszok.

2014. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem lesz. nem vagyok hülye. Az érdekel te milyennek képzeled ha létezne ilyen világ. :)
2014. ápr. 2. 21:03
 3/9 A kérdező kommentje:
Remélem már érted a kérdést.:)
2014. ápr. 2. 21:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én számomra a tökéletes világ egy növényektől zöldellő, és állatoktól hemzsegő Föld, és ami a lényeg: emberek nélkül. Olyan gyönyörű változatosságban és harmóniában, ahogy évmilliárdokig volt, míg vírus módjára meg nem fertőztük a bolygót, vagy ha úgy tetszik rákos daganat módjára tönkre nem tettük a "gazdaszervezetet", saját pusztulásunkat is előre vetítve. Én biztos vagyok benne, hogy előbb - utóbb újra eljön ez a tökéletes világ, csak idő kérdése
2014. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes világ... Pénz nélkül az biztos, de mégis mindenünk meglenne, ami fontos. Senki sem streszelne, nem lennének gyilkosok, rablók, rossz emberek, stb. Nem lenne TV, gép, mégis jól éreznénk magunkat együtt, mert lennénk egymásnak. Továbbá a külső nem lenne fontos. Mindenki elfogadna mindenkit. Illetve néha Jézus, Isten és az angyalok is benéznének hozzánk (már ha léteznek). :)
2014. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. utolsó kettő. mindkettőkkel egyetértek mégis teljesen mást írtatok>ment a zöld. !
2014. ápr. 3. 14:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A tökéletes világban mindenki jókl érzi magát. Nincsenek előítéletek olyan tulajdonságok miatt, amikről az ember nem tehet.

Az emberek cigaretta, alkohol, kábszer nélkül is tudnak felhőtlenül szórakozni. Nem kötelező a családi élet, senki nem erőlteti, mint ahogyan gyerekszülést se. Ha viszont egy nő állapotos lesz, mindenki segítene neki, és nem kezdik szidni, hogy milyen fattyút hozol a világra.


A tökéletes világban mindenki megértő. Senki nem nézi le a másikat, csak azért mert az illetőnek nincs nagy háza, luxuskocsija, stb.


A tökéletes világban a vezetők azok lehetnek, akik személyesen megtapasztalták, mi az: szenvedés, mi az diszkrimináció, akik saját bőrükön tapasztalták mindezt. Így fogyatékkal élő nő, ha van elég értelmes, megértő, művelt, stb IS lehet simán a minisztreelnök (Mert eddig csak egészséges férfiakat láátam magasabb vezetőio pozíciüban-- jobbára)


Apropó épség-- fogyatékosság, egészség--betegség. Az egészséghez mindenkinek joga lenne! Mindenkit kötelesek az orvosok egyformán ellátni, mindenkinek joga lenne megkapni ugyanazt a hatásos kezelést vagy gyógyszert, amitől meggyógyul vagy aminek segítségével teljes értékű életet élhet, ugyanakkor az orvosokat és az egészségügyben dolgozókat a világion mindenhol egyformán béreznék, hogy ne legyen az, hogy a dokik és a nővérek tömgesen elvándoroljanak egyik országból a másikba.


Az időseket tisztelnék, segtenék, hiszen tudnák: "fiatal akárki lehet, az idős kort azonban meg kell érni."


A környezetvédelem is mindenkinek szívügye lenne, ezért nem kérnének csak sofőri meg áruterjesztői álláshoz B kategóriás jogosítzványt. (Hogy ne kelljen azoknak is vezetni tanulniuk, akiknek az autóvezetéshez se kedvük, se tehetségük nincs,ugyanakkor mint jogászok vagy újágírók , kiváló szakemberek) Ugyanakkor a járművek már a levegőben közlekednénekl, és vagy vákuummal vagy hidrogénnel működnének. Éljen a tiszta levegő és a balesetmentesség!


A tökéletes világban nincs bűnözés. Ha vali a bűnözés nyújtotta izgalmakra vágyik , az feltesz egy 3D , virtuális világot ábrázoló maszkot, az ahhoz való kesztyűkkel, amiben a virtális dolgok tapinthatóak lesznek, és kedve szerint válogathat bűnestekből, és hogy bűnöző, rendőr, bíró vagy egyéb résztvevő szeretne lenni.

2015. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tökéletes világban nincs erkölcs, nincs megítélés. A halál és a gyilkosság természetes, mint az állat világban, de nem a kapzsiság hajtja, hanem a túlélés. Az emberi világ a morál és a 7 főbűn miatt ment tönkre.
2017. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy tökéletes világban szerintem mindenki boldog és szabad, mindenkinek azonnal teljesülhet minden álma, senkinek sem kell szenvednie.

Nem léteznek rossz dolgok, nincsenek betegségek, nincs halál, nem bántják egymást az élőlények soha, nincs rosszindulat, nincs gyűlölet...

(=



De sajnos ilyen világ valószínűleg nem lesz soha, bárhogyan is szeretnénk. :(

2020. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!