Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kire mondanád azt h tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kire mondanád azt h tökéletes nő külsőre? Milyennek kell lennie a tökéletes nőnek számodra?

Figyelt kérdés
Konkrétan írjátok le a külsőjegyeket!
2012. szept. 6. 06:50
 1/10 anonim ***** válasza:
És mi van, ha jól nézel ki, de belül egy idióta vagy? Úgy csak a hülyéknek kellesz.
2012. szept. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Haj szín mindegy, csak ne rövid, és ne túl hosszú. Rendes méretű mell. Szép arc. Ne legyen kövér:D
2012. szept. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Parancsolj, egy külsöre TÖKÈLETES NÖ!

2012. szept. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Emma Stone - vicces, gyönyörű arca van, okos, és szerény

Scarlett Johansson - szexszimbólum, intelligens, tudja,mit akar és hogy kicsoda, magabiztos

Natalie Portman - okos, gyönyörű, kedves

Alison Sudol - szintén okos, gyönyörű és intelligens


Ezekből válogathatsz... direkt írtam tulajdonságokat is,mert ezek is hozzáadnak. Emma Stone pl. míg meg nem szólal,csak egy helyes kiscsaj,de a humora miatt szexibb... a kisugárzás is fontos, nem csak az,hogy mekkora melle és mekkora feneke van valakinek. Aki csak erre hajt, vagy nőként csak erre dolgozik,ne várja el,hogy a lelke miatt szeressék.

2012. szept. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha csak a külsőt nézzük: babaarc, hosszú haj (színe mindegy), barna szem, átlagnál kicsit nagyobb mell és fenék, nem túl sovány, nem túl kövér. Ez persze csak egy ideál, nem jelenti azt, h a nem így kinéző lányoknak nincs esélyük nálam ;)

Neki csak a barna szem hiányzik a tökéletességhez :) [link]

2012. szept. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
külsőre kérte a kérdező...hát igen...és akkor csodálkozik mindenki hogy a mai FIATAL lányok miért sanyargatják magukat, miért lesznek anorexek...hát ezért, mert a média által felkínált színésznők a mércék a pasik szemében...
2012. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5ös abban a lányban mi a szép?:O szerintem nagyon kis gusztustalan az a csaj:D

azt nem írtátok h pl hajban milyen legyen az ideál mármint nem színben hanem pl h szögegyenes vagy göndör v hullámos haj.

A belsőt azért nem kérdeztemmert az egyertelmu szerintem.kedves aranyos jólelkű humoros érzékeny nyitott vad is meg nem is gondos stb...

2012. szept. 6. 14:49
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, és ebből is látszik h szép, mert a lányok más lányra akkor mondják h csúnya, ha az nagyon szép ;)
2012. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 14:58


ez hülyeség...én lány vagyok, és elismerem ha egy másik lány/nő szép...


N22

2012. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ariana Grande

Natalie Dormer


ők rájuk azt mondanám hogy a szememben tökéletes nők :)

2016. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!