Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az életcélod?

Mi az életcélod?

Figyelt kérdés
Írj kort és nemet is légyszi!
2009. dec. 19. 10:03
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Szép egészséges család, jól fizető munka=álmaim munkája, és BOLDOGSÁG. 19/L
2009. dec. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön lakni,mert itt na mind1 ,ügyvéd szeretnék lenni,és a pénzből a férjemmel alakítanék még üzleteket és erdőket,fákat telepítenék,de jó úton halaldok felé,csak megvalósítani nehéz egy kicsit-nagyon:) am. 14/l és jótanulóXD
2009. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Szinkrontolmács szeretnék lenni:)

Az is leszek:)18/L

2009. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy mindenben a legjobb legyek!! Tudom nehéz lesz és szinte lehetetlen, én mégis hiszek benne!

Ezen kívul híres akarok lenni és segíteni az állatoknak, gyerekeknek és minden rászorulónak. Manapság ezt a segítést mindenki csak divatból csinálja, olyan szánalmas, de én tényleg tiszta szívbol fogom!! Már most olyan vagyok, hogy a legutolsót is odaadom akárkinek és mindent megteszek azért, hogy az emberek jól érezzék magukat velem.. Ezen kívul olyan nagy ember akarok lenni mint Michael Jackson, azt akarom hogy a nevem fogalom legyen... Amit nem szeretnék, az az, hogy éljek normálisan, ahogy a tanárom mondaná "kispolgárként". Nem, nekem nem kell az áltagos élet, mert én sem vagyok az, és mindent el fogok érni, mert van bennem annyi akarat és hit!

2009. dec. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem akarok gazdag lenni, mert ha az leszek úgyis odaadom a pénzt annak, akinek szuksége lesz rá, nekem nem kell! Kis lakásban fogok élni, nem kell nagy villa meg nagy kocsi, stb. Utolsó voltam.
2009. dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
73%
az hogy szíjjam a gázt! teknokol rulez! Na cső
2009. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
25%
Az, hogy gazdag legyek, és nem segítenék a rászorulókon, hisz mindenki csak divatból csinálja, ugye?
2009. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
84%

nekem jelenleg az, hogy megbotránkoztassam a sok begyöpösödött embert magam körül a puszta megjelenésemmel. ;)

megy. :)

2009. dec. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Minél többet lehessek a természetben.

Nem agymosottá válni.

2010. febr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

hát...

1. Elmenni Svédországba

2. Vezetni egy Volvo-t

3. Megcsókolni azt a fiút, akit már elég régóta szeretek... aztán a csók után majd jöhet a többi is... :$

4. Ellátogatni a Genfi Autószalonba

5. Megröhögtetni egy olyan őrt, aki a Buckingham Palotánál van:P

2010. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!