Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet a hiba oka?...

Vajon mi lehet a hiba oka? Fiat brabo 1.2 16v

Figyelt kérdés

A problémám a következő:

jöttem haza a munkábol menet közben halottam hogy valami nem okés és a kocsimban elment az erő félreáltam és nem ment az 1-2 henger csak a 3-4 ujj gyertyákkal sem megy szikra van ha nyomtam a gázt mig hazaértem csunya hangot adoott ? az normális?

megnéztem az 1-2 es kábelt a 3-4 re dugva és nem indult el vele csak a kettő kicsivel , jol dugtam ossze mert a rövid helyére átdugtam a hosszut és ugy néztem meg . lehetséges hogy elugrott a vezérlésem ? vagy mi lehet a baja hisz szikrát ad az összes kábel csak a henger nem megy . eddig semmi baja nem volt a vezérműszijjat megnéztük és nem ette le a bordát és nincs nyoma sérülésnek . a kérdésem a következő

okozhat valami csunya hangot ha nem megy az 1-2 henger ? egyszerre elromolhat a kettő? esetleg a kábel vagy a trafó?


köszönöm elöre is az infokat

-------------------------------------

gyeretya csere gyujtó kábele tarfó csere megvolt de még mindig nem megy a henger mi legyen a következő lépésem ?

mi lehet még a baj ?


elugorhatott a vezérlés? ha 1 fogat elugrik akkor károsodik? mibe fáj egy javítás ? vagy toljam a kuka mellé ?



#fiat #autószerelő #Fiat Brava #vezérműszíj #Fiat Bravo #nem megy 2 henger #fiat bravo 1.2
2014. ápr. 5. 13:30
 1/3 z33 válasza:
az injektorokat nézted már?
2014. ápr. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat !


azt hogy tudom leellenőrizni ?

2014. ápr. 7. 15:27
 3/3 Flash! válasza:
Rá kell kötni injektor teszterre, az injektor megbontása nélkül gyorsan diagnosztizálja az injektor fejegység és a vezérlés állapotát, szerintem megbeszéled egy autószerelővek kimegy hozzád és megnézi anélkül hogy súlyos költségeid lennének esetleg feleslegesen.
2014. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!