Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen gonoszak és miért...

Miért ilyen gonoszak és miért nem tudom én ezt megérteni? Bennem van vajon a hiba?

Figyelt kérdés
Miért gonoszok az emberek?Miért gyilkolják egymást?Miért rúgnak bele egy olyan emberbe akin látják hogy így is teljesen padlón van?És miért kell rondán beszélni egymással?Miért nem lehet mindenki mindenkihez kedves?Miért kell bántani egymást?Miért bántják az olyan embereket akik kicsit különböznek?Na és a mai lányok miért akarnak verekedni?Miért használnak olyan szavakat hogy,:Kicsapom a vérbe.." meg szét verem a pi*csáját. Én nem akarok ilyen világba élni.Én úgy érzem teljesen más vagyok mint a mai lányok.Én sosem tudnám bántani az olyat aki teljesen ki van.Bennem van a hiba?Miért vagyok ilyen furcsa?Miért nem találom a helyem?Sokszor elgondolkodtam az öngyilkosságon.Mit csináljak ha ennyire nagyon érzékeny vagyok?
2011. febr. 25. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:

én is épp hasonló dolgokon gondolkodtam éppen ma

elég szomorú ami manapság van szerintem is és én sem értem teljesen

Nagyon összetett kérdés/kérdések , nem is fogok tudni rá válaszolni

rengeteg ember van a világon , talán így akarnak kitűnni , megmutatni hogy milyen kemények , lehet így érzik magukat erősebbnek a többi embernél

alapból is már mindenhol azt hallani manapság hogy el kell taposni a többieket ha akarsz valamit az életben

nem tudom milyen idős vagy , de biztos az is közrejátszik mert a fiatalokra jellemző ez leginkább.

remélem azért fog változni mert néha már szégyellem hogy én is ember vagyok , olyan dolgokat hallani

2011. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pontosan. 16 vagyok.Annyira aggódom hogy az a rossz ahogy én gondolkodom.És igen épp attól félek hogy mert én gyenge vagyok eltaposnak,de én nem tudok olyan lenni mint ők.
2011. febr. 25. 15:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Engem totál hidegen hagy, hogy ki milyen bunkó, "gonosz", ostoba vagy verekedős... Ettől függetlenül, ezt teljesen figyelmen kívül hagyva elvagyok velük. Kedves vagyok, nem beszélek csúnyán, nem veszem fel a stílusukat sem a kijelentéseiket... Nem érdekel, hogy mit csinálnak én akkor sem leszek olyan, mint ők és akkor is aranyos leszek, ha ciki és akkor is kedves leszek, ha azt "bu*isnak" ítélik... Mit érdekel engem az ilyen. Ahol tudok segítek nem kell viszonzás.. Minden emberben van jó. Minden embernek vannak nézetei.. Kinek ilyen kinek olyan.. Tiszteletben kell tartani és meg kell tanulni ezekkel együtt élni és nem minden áron megpróbálni ezeket megváltoztatni! Az, hogy a lányok manapság szívesebben verekednek egy dolog.. Csinálják. Az ilyen lányokat nem fogják sokáig lányként kezelni. Aztán találkoznak egy olyan emberrel aki ezt fizikailag is megtorolja majd nekik és kész. Rájönnek ki hány kiló és kinek hol a helye... A csúnyán beszélést sem kell fölvenni. Azok csak szavak.. Szinte nincs is melléjük társított érzelem manapság.. Pusztán kötőszavakként funkcionálnak avagy figyelem felkeltésként.. Amolyan labda felcsapás..

Nem bírom, ha valaki arra ugrik, hogy lekur*any**ták őt.. Minek kell ezt szó szerint venni.. Az ilyen ember minősíti önmagát, ha erre ugrik, megérdemli. Remélem jól elverik majd a hülyeségei miatt.. Meg amúgy is. Ha nagyon jól tudja, hogy nem az akkor meg minek kínlódik érte... Minek veszi fel más véleményét..

2011. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem szerintem ne vegye senki a másik anyját a szájára.Semmi joga nincs hozzá.
2011. febr. 25. 15:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont ma akartam kiírni egy ilyen kérdést :) fogalmam sincs miért jó egyeseknek ha bánthatják a másikat.Nekem úgy tűnik, hogy élvezik is.Mivel általánosba visszahúzódó voltam gyakran piszkált az egyik osztálytársam azzal, hogy: "biztos nem tanította meg az anyja beszélni...szánalom" meg hasonlókkal.Bármikor is vágott ilyen sértéseket a fejemhez vigyorgott, mint a tejbe tök.Néha tényleg úgy éreztem jobb lenne eltünni.Mostanra odáig jutottam hogy nem érdekelnek mások véleményei, és (bevallom) kicsit bunkóbb is vagyok másokkal szemben.Mellesleg azthittem csak én vagyok ilyen érzékeny :) sokszor gondolkozom el én is ilyeneken."Miért ilyenek? miért jó bántani a másikat?" mindig is lesznek ilyen emberek.Sajnos ez van..én sem szeretek így élni, de ez ellen nem tudok sok mindent csinálni, ahogy a többi ember sem.
2011. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként azok ilyen érzékenyek szerintem az ilyen dolgokra akikkel már megtörtént hasonló,és épp ezért nem fogják ők a másikat bántani mert tudják hogy nekik ez mennyire rosszul esik.De ezzel sajnos nem vagyunk kisegítve.:/
2011. febr. 25. 15:51
 7/10 A kérdező kommentje:
Én alig várom hogy befussak az énekléssel.Nagyon szeretném megváltoztatni az emberek gondolkodását!
2011. febr. 25. 15:52
 8/10 anonim ***** válasza:

az nagyon nehéz lesz , de sok sikert hozzá , ha pár embert sikerül már az is siker

az ének egyébként is egy jó motiváló "eszköz"

2011. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tegnap láttam katasztrófaturistákat a tévében. Szerintem ez is bőven gonoszság. Ki akarja ott fényképeztetni magát, ahol lehet hogy egy halott ember fekszik alatta? Gusztustalan. Amúgy meg mindenki magát minősíti ezzel. Ne törődj velük, az öngyilkosságot meg verd ki a fejedből.
2011. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom én nem tudék ilyen emberek közelében lenni:S Valahogy én is kilógok a sorból...
2011. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!