Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy eszre vegye...

Mit tegyek, hogy eszre vegye mennyire faj?

Figyelt kérdés

Masfeleve vagyunk egyutt a baratommal, szinte mindennap talalkozunk amikor nem akkor eltunik egesznapra es nem mondja el, hogy mit csinal.

Plusz meg minden lany segget megnezi elottem volt olyan, hogy megjegyzest is tett.

Tegnap pedig lattam egy regi beszelgeteset amikor mar egyutt voltunk, hogy mas lanynak irja, hogy milyen jo a melle a segge.. azt gondoltam megcsal.. de nemtudom.

Gondolkodtam a szakitason, de ahoz tulsagosan szeretem...


2014. ápr. 6. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha annyira szereted ne szakíts vele.Inkább játszd el ezt te is ha veled van.Nézegesd a pasikat és tegyél rájuk megjegyzést.Majd meglátod neki milyen rosszul fog esni.Amúgy meg csinálj úgy,mintha észre se vennéd,lehet hogy csak féltékennyé akar tenni.
2014. ápr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!