Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert nez egyfolytaban?

Miert nez egyfolytaban?

Figyelt kérdés
Van egy fiu egy evvel idosebb mint en.kb 1 honapja folyamatosan ot bamultan..nem tudom miert.De nem tetszik nekem.es nem ia valami helyes.epp ellenkezoleg.a multkor a haverjaval volt a suliban es az osztalyuk eleg kozel vann az ovekhez.es amikor a haverjaval volt akkor ram mutatott gyorsan elkaptan a tekintem.es azota mind a 2-en folyamatosan engem nez foleg a haverja.eleg feltunoen a baratnoim is szoktak szolni.es amikor a suliban nagy szunet van mindig ki kell mennunk az udvarra.mi a baratnoimmel mindig a korlathoz szoktunk menni.ok a tobbi haverjaikkal oda jonnek elenk/mellenk.es idegesito.nem akarom hogy azt higgyek hogy tetszik barmelyik is.mert neha mindig nezem oket de nem tudom miert.ok miert nezhetnek? (Bocsii a helyesiradert.telon irtam) 14/L
2014. ápr. 6. 22:27
 1/1 anonim válasza:
Lehet valami érdekeset látnak rajtad vagy csak barátkozni szeretnének és nem mernek odamenni (a mai fiúk egy része vagy lusta vagy nyuszi ehhez). Nem kell feltétlen arra gondolni hogy bejössz nekik. Amennyiben tényleg egyfolytában bámulnak oda kell menni és megkérdezni mi érdekeset néznek, (ha bunkó akarsz lenni megmondod nekik hogy jól nézzék meg és utána kopjanak le).
2014. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!