Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetek híres úgy mint...

Hogy lehetek híres úgy mint Selena Gomez? Többi lent!

Figyelt kérdés
Olyan sztár szeretnék lenni mint Selena Gomez vagy Bella Thorne olyan filmekben szeretnék játszani mint ők hangom jó járok énektanárhoz angolul is tanulok... Én arra gondoltam hogy kisebb reklámokba jelentkeznék először és a hangommal pedig a youtubeon própálkoznék és mennyi az esély rá hogy olyan legyek mint ők szeretnék filmekben játszani és énekes lenni jó pár éve ez az álmom válaszokat előre is köszönöm 17 éves vagyok és 169 cm

2014. ápr. 7. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Állj össze MEXICOCITY1 nevű felhasználóval, s alakítsatok együttest.
2014. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne hidd, hogy az olyan könnyű. Lehet, hogy kívülről az látszik, hogy milyen szuper élete van, de az egész sokkal összetettebb. És az, hogy jó hangod van, és tanulsz angolul is, az édeskevés. Ugyanezt én is elmondhatom magamról. Akik eddig hallottak énekelni, azt mondták, hogy elképesztően jó hangom van, járok énekre is, kottát tanulok. És mikor az Államokban voltam a nagynénimnél, az angol kiejtésemre pedig egy született amerikai mondta, hogyha nem tudná, hogy magyar vagyok, akár el is hitte volna, hogy ott születtem. De még így is azt mondom, hogy ahhoz több kell. Kell a lemondás a normális életről (lehet, hogy azt gondold , de jó lenne ha mindenki felismerne bárhol), az hogy alázatos légy, a kitartás. Mert bizony kemény szerződések vannak, és akármilyen fáradt vagy és teszem azt akárhogy hasogat a fejed, nincs kiszállás. Nézd meg! Selena Gomez is autoimmun-beteg lett, és ne hidd, hogy csak úgy. Mit gondolsz miért drogozik a legtöbb sztár vagy miért halt meg Michael Jackson 50 évesen? Azért, mert kikészítő az az életstílus, amiben élnek. Persze ott van a sok szeretet, amit kapnak, de ott a sok gyűlölködés is, akik a halálukat kívánják anélkül, hogy ismernék Őket. És rendben van, hogy sok pénzük van, de milyen áron?


Most elmondom neked, hogy apukám (egyébként apukám zenész, és a világ nagyon sok részén játszott már, például a spanyol királynak, Kínában is volt már, New York-ban, és Japánban is) együtt dolgozott azzal a hangmérnökkel, akivel Selena is, mikor Magyarországon volt. És azt mondta neki, hogy teljesen le van fárasztva, és hulla fáradt, ja és, hogy folyamatosan énekórákra jár még Ő is.


És ezt pedig nem a magasságod fogja eldönteni. Hanem, hogy bírod-e majd azt, hogy éjszakánként is sokat fent kell lenned, az állandó edzést és nem árt, ha különleges, szép külsőd is van hozzá, és ne feledd, hogy rajtad kívül még nagyon sok hasonló ambíciókkal rendelkező fiatal él még ebben a világban.


De ha mindezek ellenére meg akarod próbálni, akkor persze, próbáld meg. Rakj fel You Tube-ra viedót, hiszen Justin Biebert is így fedezték fel, annyi különbséggel, hogy Ő USA állampolgár. De hát persze, csak akkor fogsz rájönni, hogy most mit akarsz vállalni, ha belecsöppensz.


Egyébként én nagy Selena Gomez rajongó vagyok, és koncertjén is voltam már, és elhiszem, hogy olyan akarsz lenni, mint Ő. Csak az írásod alapján úgy érzem ez nem olyan dolog, mint amilyennek te elképzeled.

2014. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha a hangoddal a YouTubeon próbálkozol, ne a Webcamera mikrofonját használjad, és ne olyan mikit, amit a TESCO-ban vettél 5000 forintért. Selena a DCH által lett híres. 14 éves korában főszerepet kapott abban a varázslós sorozatban. Te most vagy 17. Ez nem hátrány.


Nade vissza a YouTubehoz. Ha megvan a jó mikrofon, akkor kérd meg bár barátodat, hogy forgassanak hozzá egy videóklippet. De ahhoz sem a 30000 forintos kamera kellene. Olyan klippet, mint Selenáék sohasem tudnál készíteni, ha még nem vagy híres.


Szurkolok neked. Mindenképp vágj bele :). Ha kész a videó, küldj priviben egy linket, majd mondok véleményt. És ha felfedeznek és videóklippeket kell majd forgatni, ajánlom a Hollywood Records-ot :)

2014. ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!