Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ladát (2107-est) szeretnék...

Egy ladát (2107-est) szeretnék utcára építeni. Mivel kezdjem?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék nagy tuningolást csinálni, csak a menetteljesítményt megnövelni (olyan szinten, ami utcára elég).
2012. febr. 12. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
utcára a gyári állapot is elég
2012. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Utcára a gyári kivitel is elég!
2012. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De egyre gondoltunk!
2012. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Gyaa, ilyet még nem láttam, hogy pár perc eltéréssel leírja két ember ugyanazt! :)

Egyébként valamit biztos kell (legalábbis nekem), mert a lada már megvan, de nagyon rossz állapotban van szegényke.

2012. febr. 12. 20:31
 5/12 A kérdező kommentje:
sőőt nincs is eltérés mert ugyanakkor írtátok! :)
2012. febr. 12. 20:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Nézd, ha nagyon rossz állapotban van szegényke, akkor próbáld visszaállítani a gyári állapotára. Egy szép gyári lada sokkal szebb tud lenni egy agyontuningolt szarnál!
2012. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Először gondold át, hogy tényleg megéri-e.

Ha a válasz igen, akkor nézd meg a karosszériát, hogy milyen állapotban van. Ha mindenhol rohad és nem tudod otthon kilakatolni, akkor egy pénztemető lesz az elkövetkező években. Ha normális állapotú a karosszéria és az autó teljesíti a biztonságos közlekedés feltételeit, akkor következhet a "tuning".


Elég sokan leírták hogy mit tettek a Ladáikkal, pl. a zsiguli.hu-n. Van ott egy menüpont, "Tuning és sport", ezen az oldalon felül van két mottó, azokat olvasd el és gondold át először.

2012. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

mivel kezdd??add el es vegyel helyette egy bmw-t vagy valami komolyabbat,mert ezt a hibat sokan elkovetik hogy ladabol akarnak versenyautot csinalni!abbol a penzbol amit rakoltenel egy ladara vehetnel egy mar alapbol erosebb gepet,ami nyilvan tartosabb is lenne!arrol nem is beszelve hogy egy erosebb motorbol minden egyes plusz loero aranyosan kevesebbe kerul hiszen az erosebb motort konnyebb tuningolni!


De ha maradsz a ladanal eloszor a futomuvet csinald meg!ez a legjobb menetteljesitmeny noveles utcara,hiszen gyorsabban tudod venni a kanyarokat,jobban tudsz rajtolni....stb!na meg a motorhoz mindenkeppen hozza akarsz nyulni akkor azt mar most tudd hogy mindegy mit valtoztatsz meg egy gyari lada motoron,abban a pillanatban 12liter fole ugrik a fogyasztas/normal hasznalatnal,na nyomod neki nyilvan tobb/.....a hatar nyilvan a csillagos eg........de na ez se riaszt el akkor:

-1 fogasives fuvokazott karbi/vagy 2 fekvo weber

-tengely

-nagyszelepes bovitett hengerfej

-50 vagy 60 as rendszer

-hall jelados gyujtas

Stb...stb.....

2012. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előttem jól le írták. Esetleg zsugor motort építeni, bár azt inkább ezerkettesből szoktak. De szerintem ha rendbe raknád a motorját, úgy értem full generál már akkor sokkal jobban menne.
2012. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne meg a kocsid tudtam volna neked egy jo utcai tuning ladát ajánlani olcsón.
2012. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!