Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért néz mindig? Ma miért...

Miért néz mindig? Ma miért néztek engem? O. o

Figyelt kérdés
Van egy fiu egy evvel idosebb mint en.kb 1 honapja folyamatosan ot bamultan..nem tudom miert.De nem tetszik nekem.es nem ia valami helyes.epp ellenkezoleg.a multkor a haverjaval volt a suliban es az osztalyuk eleg kozel vann az ovekhez.es amikor a haverjaval volt akkor ram mutatott gyorsan elkaptan a tekintem.es azota mind a 2-en folyamatosan engem nez foleg a haverja.eleg feltunoen a baratnoim is szoktak szolni.es amikor a suliban nagy szunet van mindig ki kell mennunk az udvarra.mi a baratnoimmel mindig a korlathoz szoktunk menni.ok a tobbi haverjaikkal oda jonnek elenk/mellenk.es idegesito.nem akarom hogy azt higgyek hogy tetszik barmelyik is.mert neha mindig nezem oket de nem tudom miert.ok miert nezhetnek? MA is pl.: a korlátnál álltam az 1.szinten a barátnőmmel beszélgetek.nekik pont felettünk volt z osztálya a 2.-on. És én felnéztem és azt vettem ésszre hogy ők + még 2-3 haverja mindket bámultak ugy hogy majdnem le estek szinte xddd.Meg a folyoson is egyfolytába minket néztek vagyis engem.Probáltam kerülni őket.És nem arra nézni.De a barátnőim is mondtak hogy egy folytaban néz/néznek.Eléggé zavar.Meg mosolyogtak nevettek.Miért nézhettek? miért nézhet egyfolytaban?

2014. ápr. 7. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelmű, hogy azért néznek mert egy hónapig bámultad a srácot. Szerintem inkább az a kérdés, hogy te miért bámultad a srácot?:D
2014. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Norbi546 válasza:
Próbáltad megkérdezni tőlük hogy: ``MI A F@#&T NÉZEl TALÁN VAN VALAMI AZ ARCOMON?``. :-D én kiváncsi lennék mit mondanak :-)
2014. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!