Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek nem hülyeség ez?...

Szerintetek nem hülyeség ez? Úgyértem ti nem néztek engem hülyének?

Figyelt kérdés
Egy éve körülbelül valahogy megváltoztam, (bár lehet, hogy mindig is ilyen voltam, csak nem vettem soha észre) fokozatosan egyre kreatívabb lettem, egyre fantáziadúsabb minden téren. Rengeteg új és egészen különleges ötletem volt, nem is tudom honnan szedtem őket, legyen szó valamilyen unalomelűzésről, dekorációról, akármiről..Sokszor sikert arattam velük, és elismerték, hogy tényleg eléggé érdekes és különleges, ami nagyon jólesett, mert nekem az a világon a legnagyobb dicséret, ha azt mondják rám, hogy kreatív vagyok :). Például nem régen,-ugyanis nagyon-nagyon, szionte már betegesen rajongok a filmekért, ezért nyitottam magamnak egy "filmfüzetet", amibe midnen filmekkel kapcsolatos dolgot beleírok, filmtoplistákat, saját magam által állított toplistát, ajánlót, meg midnenfélét. De például az osztályban a "legmenőbb" csaj tök hülyének nézett, meg sokszor úgyérzem, hogy az em,berek hibbantnak tartanak, hogy ilyen ötleteim vannak, és sokak szemében már nem is kreatív, hanem dilis vagyok, és ezek az emberek azt gondolják, hogy aki kreatív, annak jó a kézügyessége, és ennyi. De nem értik meg, hogy a kreativitásnak rengeteg formája van, de ők csak hülyének néznek, néha már tényleg úgy érzem, totál bediliztem, és különc vagyok, néha még a legjobb barátnőm sem vesz komolyan, azt mondják az emberek, hogy úgyse sikerül", meg hogy" persze, ez is olyan mint a többi őrült ötleted", meg hogy "ezt úgyse tudod kivitelezni". Egyszerűen elkönyvelik hogy az lesz, és kész, lehet hogy kicsit kuszán írtam le ezeket a dolgokat, de remélem azért megértitek. Kíváncsi vagyok a véleménytekre.
2010. jan. 31. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem tartod magad annak akkor nem vagy az. Szerintem ebbe nincs semmi bolondság. Egyszerűen csak más vagy, ezt soka félreértik és elég rosszul teszik.
2010. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Muvészlélek vagy.. ez mindig is benned volt! Használd ki, nagyon kevés embernek adatik meg ez!!
2010. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

valahogy ebből most magamra ismertem.

szerintem ne érdekeljen minket mások véleménye és úgy gondolkodjunk ahogy nekünk jónak esik. jobban is érezzük így magunkat a bőrünkben. :)

2010. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz senkivel, mert egyszerűen nem éri meg. Legyél rá büszke, hogy ilyen kreatív vagy! A "legmenőbb csaj" a nyomodba se érhet. Nincs két egyforma ember a világon, nekem ikertesóm is van mégis különbözünk. Mindenki máshoz ért jobban. Sok ember nem tudja elfogadni, ha valaki tehetségesebb nála. Használd ki az adottságod és érezd jól magad, miközben alkotsz! Nem azért születtél, hogy mások elvárásai szerint élj, és valószínűleg ők sem azért, hogy megfeleljenek neked. Csak csináld olyan jól, mint eddig, majd ő is rájön, hogy hülye volt. Sok szerencsét hozzá:) És kitartást! :D
2010. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
akik ezért hülyének tartanak azok nem látnak az irigységtõl...
2013. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!