Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van, hogy nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy nem vagyok egy hű, de jó pasi, semmi férfias sincs bennem, ilyen vasággyal 50 kilós gyerek vagyok és mégis volt már, hogy utánam fordultak szép lányok vagy feltűnően engem néztek, szemeztek velem stb?

Figyelt kérdés
Meg az különösen fura, hogy pont nekem tetsző lányok csinálják ezt időnként, igaz mostanság már nem szokott ilyen lenni, de amint jön a jobb idő és több lánnyal fogok összefutni már látom előre, hogy majd ismét nő a velem szemező lányok tábora.
2012. dec. 22. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos olyan ronda vagy, hogy megnéznek.
2012. dec. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem unod magadat? Ezzel a vaságyas hasonlatokkal már tele makkom...
2012. dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Örüljél neki aztán kész! Meg amúgy amit leírtál az a saját véleményed..lehet, hogy csak alábecsülöd magad ;)
2012. dec. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem láttak még anorexiás majmot. Ritka az olyan, én is megnézem mindig.
2012. dec. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát én sosem néznék meg ronda embereket, nem is érdekelnek, de a lányok azok mások úgy ltászik, köszi a válaszokat, önbizalmam úgysem volt sosem, szóval sosem kezdeményeznék, még akkor sem, ha valóban tetszenék egy lánynak is véletlen.
2012. dec. 22. 19:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Most ez ilyen önbizalom növelés célú kérdés volt? Hogy ajnározzunk, hogy "jaj, biztos nem is vagy ronda, blablabla"?
2012. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam, ki csak közöltem, hogy amúgy sincs önbizalmam és tényleg nem értem miért úgy néznek bizonyos lányok, mintha valami vonzalom lenne köztünk vagy nem is tudom másképp leírni, de valahogy úgy érzem, hogy több van abban, hogy én csúnya vagyok, pedig semmi önbizalmam, de mégis néha amikor úgy néz egy lány elgondolkozom, hogy mi van, ha bejöttem neki és én elhalasztottam az egyetlen és lehet utolsü lehetőségemet, hogy végre lehessen egy barátnőm?
2012. dec. 22. 19:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyi eszed miért nincs, hogy feltegyél egy képet? Akkor mondjuk talán lányok véleményezhetnének. Azt meg, hogy nincs önbizalmad vagy 200milliószor volt szerencsénk már olvasni az oldalon.
2012. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!