Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Talalkozunk ujra a tulvilagon...

Talalkozunk ujra a tulvilagon a szeretteinkkel?

Figyelt kérdés
Keresztyen vallasu vagyok, es szeretnek egy idezetet talalni a Bibliaban errol. Segitenetek? Nagyon, nagyon szeretem a nagymamam aki felnevelt. Szegyeny nagyon oreg majdnem 90 eves es mar felek a gondolattol hogy elveszithetem. Az egyetlen remenyem a Biblia...

2014. ápr. 10. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=ZzMVyzoObpg

ennek van egy 2. része is, nem tudom, melyikben említi :)

2014. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem, hogy szamomra is hasonlo elmeny lesz. Oszinten szolva, nem felek a halaltol, inkabb a szeretteim elvesztesetol orokre.
2014. ápr. 10. 20:58
 3/4 anonim válasza:

Az attol függ...

A lényeg hogy egy helyre kerüljetek...vagy a pokolba vagy a menybe...

ha a nagyanyád a menybe került...akkor HA te is oda jutsz...akkor találkozni fogsz vele...

2014. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A Biblia reményt ad minden ember számára a halállal kapcsolatban. Sok vallásban a vallási vezetők félrevezetik az embereket azt hitetve el velük hogy ha az ember meghal akkor a lelke tovább él mint egy külön lény és vagy a Menybe kerül, vagy a Pokolba, viszont a biblia elmondja a Jelenések 7:4-ben hogy nem minden ember kerül az égbe hanem csak egy meghatározott mennyiségű személy kerül oda akiknek feladatuk lesz uralkodni Jézus irányítása alatt.

A poklot pedig a biblia nem egy olyan helynek írja le ahol a rossz emberek örökre kínozva lesznek hanem ez egyszerűen a sírgödörre utal.

Isten egy nagyszerű reménységet tárt elénk emberek elé, mégpedig azt hogy örökké élhetünk itt a földön betegség és bánat nélkül egy tökéletes és egységes uralom alatt. viszont ahoz hogy ennek az ígéretnek az élvezői legyünk fontos hitet gyakorolnunk Jézus váltságáldozatában mivel ő azért halt meg hogy megváltsa a bűneinket és ezáltal életet nyerjünk.

a Biblia leírja hogy mindazok akik meghaltak fel fognak támadni és így te is találkozhatsz szeretteiddel (János 5:28-29 "28 Ne csodálkozzatok ezen, mert eljön az óra, amelyben mindazok, akik az emléksírokban vannak, hallani fogják az ő hangját, 29 és kijönnek: akik jó dolgokat tettek, az élet feltámadására, akik hitvány dolgokat cselekedtek, az ítélet feltámadására."

2014. ápr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!