Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Jövőre meg szerzem a a pincér...

Jövőre meg szerzem a a pincér szakmámat. Érdemes ki költöznöm Ausztráliába? angolul tudok mert kanadából költöztem magyarországra. Pincérként talán eltudnák helyezkedni? és meg tudnák élni belőle?

Figyelt kérdés
Ausztráliában élő magyarok írjatok fontos lenne ! :)
2010. okt. 18. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem élek Ausztráliában, de, ha képes voltál Kanadából Mo-ra költözni... khm... no comment.

Én a helyedben valami óceánjáróra jelentkeznék. Nem könnyű, de jól fizet, és jó kaland (egy haverom szerint, ő a 6 hónapi fizujából vett lakást, de visszament, mert élvezi a munkát, mert "jó kaland".)

2010. okt. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ausztrlaiaban nem kell hogy pincer vegzettseged legyen ahhoz, hogy pincerkeskedhessel. Meg tudsz elni belole ha sok orat dolgozol, es most mar itt is ismerik a borravalot. Sajnos legtobb helyen osztjak, meg a fonok is kap belole. En olyan helyen dolgoztam ahol mi regi munkasok nem mentunk bele, megeltem a borravalobol. Persze csak nagy varosban, europai etteremben megy ez. Mas helyeken borravalo edes-keves.
2010. okt. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek-

voltak gondjaim azért jöttem haza sajnos :S

am jó ötlet az óceánjáróra menni dolgozni már gondoltam rá de nehéz oda azért bejutni.

meg próbálok mindent hogy kijussak Mo-n pincérkedésből szerintem nem lehet megélni fiatal vagyok vannak igényeim szerintem mindenképpen jobb életem lenne ott.

másodiknak-

ismerőseim pincérek ugyanezt mondják de valahogy ezt nem igazán szabadna csinálni amit a főnökök csinálnak :S

2010. okt. 24. 13:08
 4/10 anonim ***** válasza:
pincerkedni mindenki tud....nem hiany-szakma
2010. okt. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ezt valahogy gondoltam h mindneki tud...

azért köszi..

2010. okt. 29. 11:25
 6/10 anonim válasza:
100%

Nem a kiutazás a nehéz, hanem az ottmaradás. Turistavízumot még kaphatsz (3 hónapra), ha sikerül bejutnod valami iskolába, akkor tanulói vízumot is kaphatsz (1 évre), de a permanent visa-t nagyon nehéz megszerezni. A vízum elbírálásnál figyelembe veszik a végzettségedet is, pincér szakmával sajnos nem sokra mész... Célszerű lenne valami hiányszakmát megtanulnod, pl. ápoló, azzal lenne esély.

Másik esély a tartós vízumra, ha van családtagod kint, aki vállalja hogy eltart.

2010. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak hát ezen mindneképpen elfogok gondolkozni...

mert én magyaroszágon valamilyen okból kifolyolag nem szeretbék maradni:S

nem tudom mi lesz

azért köszi sokat segitettél

2010. okt. 31. 01:09
 8/10 anonim ***** válasza:

"kanadából költöztem magyarországra"


O M G

O M G

O M G

O M G


!!!

2010. dec. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el.


[link]

2010. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Honnan veszitek, hogy pincérkedni mindenki tud? Pl. én még nem próbáltam, tehát nem is tudom, hogyan menne.
2012. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!