Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Romákkal keveredtünk verekedés...

Romákkal keveredtünk verekedésbe. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Egy kisvárosban lakom, ahol a szerelmem egy valutaváltó cégnél dolgozik. Többször említette itthon, hogy a munkahelyén van 3-4 roma, aki sokat jár oda (ügyfél). Zaklatják, molesztálják, nem szép szavakkal illetik őt. Biztonsági őr nincs.

Ha kimegy dohányozni sokszor ott vannak a téren, kérnek tőle cigarettát, közben pedig - nem tudom szebben írni - elmesélik neki, hogyan csinálnák meg, előfordult hogy leköpték amikor nem volt cigije. Nagyon fél tőlük, rendszeresen sír, és gyomorgörcse van, ha munkába kell mennie miattuk.

Péntek este egy szórakozóhelynél - nevezzük annak - megláttuk a 4 romát, barátnőm mondta, hogy ők azok. Kicsit ittas állapotban is voltunk, meg már épp eleget szenvedett miattuk a szerelmem, ezért szerettem volna ezt megbeszélni velük.

Követtük őket barátommal, párom ekkor - sírva, elment a barátnőjével tőlünk. Nyilván arra a kérdésemre, hogy hogy képzelik ezt, egy "mi a g..i közöd van hozzá gnyó" volt a válasz, amire megütöttem a srácot, innentől kezdve pedig indult a lavina. Hála Istennek "győztesen" kerültünk ki a verekedésből,

nagyon megvertük őket. Ami a gond forrása. Barátnőm szeretne feljelentést tenni, mert szerinte nem lesz vége a zaklatásának, viszont én és a barátom (aki végülis "csak" kiállt mellettünk) nem tudom mit kaphatunk ezen tettünkért.

Nagyon meggondolatlanok voltunk, nem így kellett volna, de most eléggé el vagyunk keseredve. Mit tanácsolnátok, mit tegyünk?


(Azt, hogy romák voltak, a Mo.-on lévő ellenük elkövetett erőszak megítélése miatt hangsúlyoztam ki ennyire, nem pedig azért, mert rasszista lennék.)



2014. ápr. 11. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Verjétek el a legkeményebb cimboráikat is!
2014. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Verjétek el a bandavezért ha csoportba jönnek sokkal többen lesznek mert csak bandában kemények viszont ha beverdesed a fejét a "fő cigány" nak akkor a többi már nem szól semmit mert látják rajtatok hogy megbírjátok védeni magatokat meg nem féltek alja ez a cigány "faj" legszívesebben elásnám mindet de védd meg a barátnőd mert ráfognak szállni ha nem ijedtek meg már pedig ezek nem ijedősek barátnődnek vegyél 1 gáz spray-t és ő már biztonságban van főleg akkor ha mellé még meló után oda is mész :)
2014. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!