Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A chat.hu oldalon egy csaj az...

A chat.hu oldalon egy csaj az én képeimmel villog. Gőzöm nincs, ki az a csaj, egy másik ismerősöm hívta fel rá a figyelmem, hogy szerepelek ott más néven. Mit tegyek még?

Figyelt kérdés
Írtam neki, hogy vegye le. Le is törölte, de most újra ott vannak a képek! Mit lehet tenni? Ha az oldal gazdáinak jelentem hisznek nekem és ér vmit?
2008. júl. 25. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a chat.hu olyan,mint a myvip abból a szempontból,hogy el lehet venni a másik képét?

Valószínű,azért vette le a képeid,mert tetszel neki vagy csak a képed és villogni akar vele . BÁr ennek nemtudom mi az értelme :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2008. júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj az oldalnak vagy szólj a moderátoroknak! Szerintem segítenek. :)
2008. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj a moderátoroknak,hogy a te képeidet,kitette egy xy nevű akárki nézzenek utána + írj újra a csajnak is,hogy vegye le a képeidet.
2008. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez már törvénysértő amit ez a lány csinál de sztem abba fogja hagyni de ha nem akkor felehet jelenteni...szerintem
2008. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!