Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb?...

Szerintetek melyik a jobb? Kés, boxer, vipera, gázspray vagy a sokkoló?

Figyelt kérdés
Nem mintha azért mert, valakit agyon akarok verni, csak azért nem árt ha van. Véleményeket kérnék, indoklással együtt! Köszönöm.
2009. dec. 21. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Gázpsray vagy gázpisztoly. Az okok nagyon egyszerűek.

1. teljesen legális az utcán magadnál tartani. (bizonyos mennyiségben bizonyos fajtát)

2. tökéletes önvédelmi eszköz. Mi történik ugyanis, ha elveszik tőled? Gyakorlatilag semmi, mivel támadásra szinte egyáltalán nem lehet használni, csakis védekezésre. Így nyugodtan elfuthatsz, ha más nincs, de legalábbis nem kell félned, hogy ellened fordítsák. Ez a többire nem igaz.

3. Fújj le egyszer valakit (egy jó minőségűvel), aztán rájössz... bár remélem, hogy erre nem lesz alkalmad.

2009. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
kés vagy sokkoló
2009. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

14:52


bár ezeket ellened fordíthatják mint ahogy az első válaszoló mondta

2009. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Ha értesz a használatához, akkor szerintem magasan a kés vezet.
2009. dec. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én is a gázspray-t választanám, a leírt okok miatt.

A boxert nehezen veszik el, főleg, ha félkészült vagyok és rajtam van. A kést szerintem könnyebb.

2009. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
attol függ kit mit és hányan mennek ellened egy ember ellen jo mindegyik de ha többen vannak akkor a kés boxer sokkolo nem jo több ember ellen a vipera a legjobb, kutyák ellen pedig szintén a vipera és a gázspray egy kicsit összeségében a vipera a legjobb ha többen mennek rád
2009. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A gázsprayt is ellened fordíthatják. Kikapják a kezedből és belefújják a szemedbe. Onnantól kezdve meg azt tesznek veled, amit akarnak.
2010. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szerintem ha valaki pancser tök mindegy mi van nála,mert mindent ellene tudnak fordítani!:)
2010. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mihez értesz a legjobban, illetve melyik a legkényelmesebb neked. A lényeg, hogy profin tudd használni az eszközt. :)

Am nem árt, ha kettő db vagy több féle eszköz van nálad. (Az egyiket nem mutatod meg rögtön)

Az is fontos h törekedj a legalitásra...

2010. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gázspray tünik a leghatásosabbnak,csak hát ugye elég csajos cucc. Nálam a vipcsi a nyerő, az ugyanis üti a boxert meg a zsebkést is. ZSebkéssel akarsz támadni valakire,ha előránt egy viperát,nem sokra mész vele.Kivéve ha dobókés bajnok vagy. Kés közelharc,belharc, rövid a pengéje, vipera jóval hosszabb,mire késsel közelébe kerül az uriember,már jópárszor szilánkosra van tőrve a keze,amiből kiesik a kés. Én így gondolom,jártam egy ideig botharcra és késharcra is, és van konkrétan ilyen támadás,ami kézre irányul,nem nagy cucc,de átláttam az élethelyzetet. Boxer meg a leggyenguszabb,az csak arra jó,hogy ténylegesen súlyos testi sértést okozni vele.Vipera jobban irányítható kevésbé vészes célpontok felé, boxerrel meg behúzni az arca közepébe,bárdáira aztán készvan az emberke. meg azzal visszatörhetik az ujjakat is,ha elmarnak.Boxer leaszavazva nálam. Shokkoló meg tól 21. századi,kevés scifit nézek :P
2010. szept. 17. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!