Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme az életnek?

Mi értelme az életnek?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi olyan car minden, munkába kell járni meg minden olyan unalmas, curva car élni.

2014. ápr. 14. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Jah.. de ha esetleg nem c-t írnál a k meg az sz helyett, még olvashatóbb is lenne. Nem bírod leírni ezeket vagy mi?


Az élet értelme.. na ez fogós kérdés.

sokan úgy gondolják, hogy az életnek önmagában semmi értelme sincsen. Szerintem a legjobb célja az az életnek, hogy minél többet megtudjunk a világról, amiben élünk... minél többet megtapasztalni, átélni; segíteni az embereken..


Amúgy gondolom 12-20 év közötti lány vagy nem?

2014. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

mivan kiesett a k meg az sz betű??


sokat gondolkodtam már ezen.. talán hogy minél többet kihozzunk magunkból, segítsünk másokon, tapasztalatokat szerezzünk... csak hogy éljünk

2014. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az életnek nincs semmi értelme, de jobb értelmet keresni az életnek, mint nem élni.
2014. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!