Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik velem? (HELP! )

Mi történik velem? (HELP! )

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok! nemrég voltam pszichiáternél mert pánikrohamokat kapok és szornyen félek a haláltol, közösségtől, tömegtől, emberektől! régen sokat bántottak a suliban is amiatt lettem pánik beteg féleség!

de már egy jó ideje ugyérzem mintha én nem én lennék, mintha idegen lenne a környezet, család, és rossz érzések törnek rám fogdossom a a szivem h ver e még félek h megáll pedig hiába mondta az orvos, hogy a szivem nem beteg mégis mindig félek és olyan mintha a látásom is menne elfele (fáj a szemem, homályosan látok). legtöbbször ugyérzem ninccs remény, és h valamiért megfogok halni és irtózok a haláltol nagyon félek !!! mit tegyek? hogyan szabaduljak meg a fóbiámtol? KÉRLEK SEGITSETEK!!



#félelem #fóbia #furcsán érzem magam
2014. ápr. 14. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon szörnyű amiket írsz. Nem irigyellek. A tanácsom, mint hozzá nem értő, hogy gondold azt, hogy a szíved csak úgy nem áll meg. Még senki nem hallott olyat, hogy csak úgy megállt a szíve. Ahhoz szívrohamot kell, hogy kapj, de te fiatal vagy. A másik tanácsom, hogy amikor úgy érzed, hogy meg fogsz halni, akkor rögtön vond a figyelmedet. Tv, vagy fejtés. Én ennyit tudtam hozzáadni. Gyógyulást!
2014. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia én 16 éves vagyok és én is ugyan igy vagyok vele 2 honapja csak en akkor erzem magam nagyon furcsan amikor kimegyek/elmegyek othonnrol es felek hogy meghalok vag lesz valami baj vagy nem is tudom igazabol nekem azt mondta a pchiaterem hogy ezt magamba kell lekuzdjem


Jo lenne ha fel tudnank venni a kapcsolatot!!


Jobbulast es kitartast!!

2021. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!