Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rossz, vagy jó dolog-e a...

Rossz, vagy jó dolog-e a szerencse pénz?

Figyelt kérdés
Tisztelt Gyakorikérdések fórum tagok ! Van egy szerencsepénzem ami sokszor szerencsét hozott nekem.Tegnap egy vallásos nő azt írta nekem,hogy én a Sátánnal vagyok.Mert ez bálvány imádás szerinte.Hit gyülekezete tag a hölgy egyébként.Én meg Református vagyok.Én elfogadom azt hogy neki más a vallási nézete,de ő engem a szerencse pénz miatt már ördöggel szövetségesnek tart...Bűntudatot tett belém ez a nő ! Megmondom őszintén,hogy tegnap,még meg sem fordult volna a fejemben az,hogy most erről megkérdezzelek benneteket.De érdekel a véleményetek erről a témáról !

2014. ápr. 15. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem semmi rossz dolog nincs abban,nem értem a nőt...Ő valami apáca,vagy mi?Ha neked szerencsét hoz akkor nehogy már az ilyenek miatt megválj a szerencsédtől,kitudja,lehet hogy pont ő a "sátán" és nem akarja hogy neked szerencséd legyen?Bár nem ismerem a nőt,úgyhogy nem akarom elítélni,az is lehet hogy csak szimplán irigy hogy neked bejönnek dolgok,ami másnak,vagy neki nem.Sóval ha úgy gondolod hogy neked szerencsét hoz akkor ne is foglalkozz mások véleményével!Jó lenne nekem is valami ami szerencsét hoz,csak mindig megfeletkezek róluk XD
2014. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,én csak egy kicsit vagyok vallásos(katolikus vagyok),hiszek az égiekben meg a pokolban,de nem hiszem el az ilyen buta fanatikus meséket mint ez vagy Ádám és Éva,ezeket csak unatkozó emberek találták ki,mert ugye a paplakban nem nagyon tudják mivel elfoglalni magukat,ezért úgy tesznek mint Petőfi...Ezek az emberek csak unatkoznak,elhitetnek mindent a vallásos embereket,aztán jót röhögnek a markukban hogy mindent elhisznek...
2014. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszát ! Megérdemli,hogy leírjam önnek,hogyan lett a szerencsepénzem,szerencsepénz.Elmentem az otthonomtól nagyon messze munkát vállalni.De nem jött össze a munka,és vettem egy eurót,és azt mondtam ez a pénz engem gazdaggá tesz.A pénzváltó gúnyosan mondta hogy na akkor sok szerencsét.Eredetileg emlék pénznek akartam venni.Egy egyszerű euro.Viszont amikor megvettem,a pénzváltónál.És mentem vissza a táskámhoz.(a táskámat,és motoromat egy kisgyermekes anyára bíztam hogy vigyázzon rá.)Visszafelé menet rövidítettem az utat át a sövényen.A sövény megkarcolta a lábamat,és le néztem,és találtam egy 20ezrest.Nem akartam elhinni ! Ráléptem aztán óvatosan zsebre tettem,majd a táskámhoz visszaérve,a táskám belsejében újra megnézem,hogy valódi pénz-e...Sikerült kifizetnem belőle az itthon hagyott számlámat.És tegnap előtt is szerencsét hozott ez az érme mert sikerült vennem egy szép bőrcipőt féláron.Utolsó példány volt a cipő,ezért volt féláron.9,9ezer helyett 4,9ezer volt.Ezt én leírtam a facebookon,és rájöttem,hogy az a nő a szerencsémet irígyelte...Az az érdekes,hogy én fordított esetben gratuláltam volna neki! Azt kívánom önnek,hogy legyen önnek is egy szerencsepénze,és hozzon sok sok szerencsét !
2014. ápr. 16. 08:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Az érdekes!:)Köszönöm szépen!:)
2014. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!