Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek egy fiú egy...

Szerintetek egy fiú egy csajnak, ha azt "mondaná, hogy "Mit nézel? ", szóval szerintetek milyen dolog lenne?

Figyelt kérdés

Mert már láttam olyat,hogy egy srác nézett a suliban egy másik srácot és a srác azt mondta,hogy "mit nézel".

Engem tegnap nézett egy srác és nem szóltam semmit pedig legszívesebben megkérdeztem volna,hogy mit néz...

Nade csajok is szoktak annyira nézni és néha bosszant mindegy,hogy nem fiú hanem csaj,mert ha a csaj néz és néz és nekem nem jön be akkor zavar,hogy néz,de ha egy jó csaj néz akkor nem bánom,ha néz,sőt örülök neki.

Tegnap este csak bámult egy csaj ami már zavart,ma meg a buszmegállóban nézet feltűnően egy csaj és mintha mikor elhaladtam utána a barátnőjével nevettek volna egyet,én meg mérges lettem magamban,hogy mit néz és röhög,de nem szeretem az ilyet legszívesebben neki is megmondtam volna,hogy mit néz,de nem tettem.Nincs azzal semmi,ha valaki ránéz a másikra,de ha már feltűnőbben néz,én erről beszélek most.

Szabad ilyet mondani nem csak srácoknak,hanem csajoknak is hogy"mit nézel",ha feltűnően néznek?

Tényleg nem rosszindulatból kérdezem most ezt,hanem komolyan,hogy ti remélhetőleg érdemi választ adtok majd.



2014. ápr. 12. 16:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja lehagytam: 31/F vagyok.
2014. ápr. 12. 16:50
 2/3 anonim válasza:
hat ha engem nagyon feltünöen néznek akkor én simán megmondom az illetönek h ne nézzen és kész 16/L
2014. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

31 évesen még ilyen problémáid vannak?!

Én 23 évesen nem szoktam ilyen dolgokon fennakadni, felhúzom szépen a felsőm ujjait, majd keresztbe teszem a karjaim, és igencsak elkomolyodok! Aztán ha nem fejezi be odalépek elé, és megkérdezem, hogy nem tudnál a sarok felé fordulni, mert igencsak irritál a bámulásod?!- Eddig nem is jött rá válasz, mert egyből tűznek :DD

2014. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!