Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan volna rá lehetőségem?

Hogyan volna rá lehetőségem?

Figyelt kérdés
A sztori röviden és tömören: Én majdnem mindennél jobban szeretem a Hurts nevü bandát életem egyik legnagyobb vágya,hogy találkozzak velük most július 5 én fellépnek a VOLT on ahol jelen leszek de a szervezők azt mondták,hogy ők semmiféle találkozást nem garantálnak ezért kicsit kétségbe vagyok esve aki tud lehetőséget ahol lehet velük vagy aki tapasztalt már olyat h lehetett velük találkozni az írjon kérem.

2014. ápr. 18. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! En is imadom oket, es nagy almom valna valora, ha talalkozhanek veluk eloben. Voltam koncerten, es aznap sajnos nem jottek ki autogramot osztogatni, viszont vnanak olyan koncertek, amik elott van dedikalas, sot, olyan is, hogy utana kijonnek, vagy veletlenszeruen issze tudsz futni veluk. En is nagyon orulnek egy ilyennek, bar mar az is fantasztikus elmeny volt, hogy lattam oket eloben:))sok sikert:)
2016. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!