Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap akartam kajáni a...

Tegnap akartam kajáni a mekiben, nem volt nálam készpénz, csak bankkártya, nem hittem volna hogy 2009-ben mindenképp szükség van készpénzre. Ugyanis nem lehet náluk ezzel fizetni! Miért?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
a mekiben nem lehet bakkártyával fizetni? én úgy tudom lehet, igaz még én nem fizettem úgy mert nem járok sokat de azt mondták lehet bankkártyával fizetni
2009. dec. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet én úgy tudom. Én pár éve mekiben dolgoztam akkor nem lehetett az biztos, de szerintem most sem. Én legalább is nem voltam még olyan helyen ahol lehetne így fizetni.
2009. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

nem lehet.


vegyél fel pénzt ATM-ből.

2009. dec. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
ez ciki a McDonalds-ra nézve
2009. dec. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ezt találtam:McDonalds gyakori kérdések.

Miért nem lehet minden étteremben bankkártyával fizetni?


A bankkártyával történõ fizetés lehetõsége jelenleg azokban az éttermeinkben biztosított, ahol a bankkártyás fizetést a növekvõ igény indokolta, és ahol ezért ennek a fizetési módnak a tesztelését megkezdtük. A kedvezõ tapasztalatok alapján a rendszerszintû bevezetés folyamatban van, és a tervek szerint 2009-ig lezárul.

2009. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ahol én dolgozok ott se lehet...pedig már igérgetik jóideje... szerintem a 1. sort lassítaná 2.nem akarnak pénzt áldozni rá

amúgy általában mki kiakad, ha megtudja, meg olyat is mondtak már, hogy "milyen hely már ez?" :D

2010. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!