Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Amerikába bankkártya vagy...

Amerikába bankkártya vagy készpénz?

Figyelt kérdés
Amerikába megyek, de nem tudom hogy jobb ha minden pénzem amit viszek készpénzben van vagy jobban járok ha bankkártyára teszem és kint mindig annyit veszek ki amennyi éppen kell?
2010. máj. 30. 15:15
 1/4 anonim válasza:
60%
Ember gondolkozz már 1 kicsit... vidd ezt is azt is mert ha vmelyiket lenyulják vagy elhagyod akkor ott lesz a másik
2010. jún. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindkettő, de győződj meg róla hogy használhatod e a kártyád külföldön... olyan kártyát vinni ami nem kér vásárláskor kódot inkább ne vigyél... de a Dombornyomásosok azt hiszem általában kérnek kódot.. Minderre nem tenném a nyakam persze...
2010. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Szia! Többször is jártam az államokban.

Csak dombornyomott bankkártyával tudsz fizetni, de azt se mindegyiket fogadják el.

Kp-t csak kisebb összegeknél használnak.

Eszedbe se jusson csak kp-ben vinni a pénzedet!!!

Max. egy-kétszáz dollár legyen nálad kp.-ben több helyen elrakva.

(Ha van még kérdésed tedd fel...)

Hja! És még itthon intézd el a vízumot!!!

2010. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
Lehet régimódi vagyok, de a készpénz mindig jobb... Az a biztos, a bankkártyában annyira sem bizok mint magamban.. Az elektronikus kütyü, hihetetlen hogy a másodperc töredéke alatt egy kattintással el lehet költeni százezreket.. A készpénznél az ember jobban végiggondolja hogy valóban érdemes-e kiadni a kezéből..
2010. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!