Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik országban készülhetett...

Melyik országban készülhetett ez a kép?

Figyelt kérdés
[link]

2014. ápr. 20. 17:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Látod, van aki elárulja neked, és így megkímél a kutatómunkától - és a jól végzett munka örömétől. De hát lustaság fél egészség, ugye.
2014. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Ravasz, cseles, fondorlatos.


A Tanu Védelmi Program mit szól ehhez a facebook réshez?

2014. ápr. 20. 18:32
 13/31 A kérdező kommentje:

A traktort is lusta ember találta fel, mert nem volt kedve kapálni!


Ha más forrásból keresek rá választ, akkor nem biztos, hogy azt a megoldást találom meg, amivel te találtad meg a képet, és ez akár fontos különbség is lehet.



Egyébként most, hogy tudom a választ még inkább jó ötletnek tűnt téged kérdezni, mert az én szemszögemből nézve, amikor még nem ismertem a megoldást, nem volt evidens, hogy ennek a facebookhoz van köze, vagy ha lett volna, akkor is inkább a facebookon belül valami beépített keresőre gyanakodtam volna. Te hogyan kerestél volna rá, ha nem tudtad volna a megoldást?

2014. ápr. 20. 18:36
 14/31 A kérdező kommentje:
Tehát nem a képre hogyan kerestél volna rá, hanem arra, hogyan kerestél volna rá, hogy hogyan lehet rákeresni egy képre, ha a Google képkereső nem találja meg.
2014. ápr. 20. 18:42
 15/31 anonim ***** válasza:

Nézd, ha én nem vagyok szívsebész, akkor hiába magyarázzák el nekem, hogyan kéne egy koszorúér-műtétet lebonyolítani.


Ebből tudsz valamire következtetni?

2014. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ismét tévedsz: a traktort nem a lusta ember találta fel, hanem az, amelyik többet szeretett volna termelni ugyanannyi idő alatt.


Sajnos sok lusta ember összekeveri a hatékonyságot és a lustaságot...

2014. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

A traktoros példát pont a hatékonyságra mondtam. És ki is fejtettem, hogy így miért volt hatékonyabb kideríteni a megoldást.


A szívsebészes példádról arra tudok gondolni, hogy nem tudtál volna te sem jobb megoldást keresni az én helyemben, ráadásul úgy tűnik a te helyedben sem, mivel eddig az én megoldásom a gyorsabb, mivel te nem mondtál rá semmit. Az én kérdésemben egy olyan ember van, aki nem szívsebésznek született, hanem meg akarja azt tanulni, és a leggyorsabb módon akarja azt megtenni, ami ismétlem az én megoldásommal történik meg.


Mindezt ne keverjük persze össze azzal, hogy te mondtam meg a te megoldásodat, ami cseles és köszönöm is, tanultam belőle, jobb bérgyilkos lettem, több munkát tudok elvállalni. :D

2014. ápr. 20. 19:03
 18/31 A kérdező kommentje:
*mondtad
2014. ápr. 20. 19:05
 19/31 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem mondtam neked semmit.

Ez az apróság minden bizonnyal elkerülte amúgy minden részletre kiterjedő figyelmedet.

2014. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Egy másik interpretáció a szívsebészes példádra, hogy nem tudod beleképzelni magad mások helyébe. Te bérgyilkos típusnak érzed magad? Rájuk jellemző, hogy azért tudnak megölni másokat, mert nem embernek tekintik, nem tudják beleélni magukat a helyükbe, hanem tárgynak tekintik azokat.
2014. ápr. 20. 19:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!