Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik országban készülhetett...

Melyik országban készülhetett ez a kép?

Figyelt kérdés
[link]

2014. ápr. 20. 17:34
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Én is azt mondom, hogy eddig csak én mondtam rá megoldást, emiatt jobb az enyém, nem azért mert legyőztelek volna, hanem mert el se indultál a versenyen. De még egyszer mondom, a válaszodért hálás vagyok. Nem pénzt akarsz?
2014. ápr. 20. 19:11
 22/31 anonim ***** válasza:

"A Tanu Védelmi Program mit szól ehhez a facebook réshez?"

Ez miért lenne rés? Ha nem lenne nyilvános a kép, akkor ez a megoldás nem működne. (borítókép alapból csak publikus lehet)

Tehát ezt a módszert hiába csinálom meg egy olyan képpel, aminek az adatvédelmi beállítása az ismerősökkel megosztás, nem látnám. (ha nem ismerősöm)

és ha nem tudnám ezt írnám a keresőbe, ki is dobja első találatnak:

facebook kép alapján profil

2014. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Ha követem a logikádat, akkor ha nem lehetne tudni (vagy nem lenne evidens, hogy fontos) azt, hogy ez a kép facebook-ról van, akkor miért ezt a tulajdonságát emelném ki? És még egyszer mondom, nem csak egy megoldás létezhet, emiatt lehet, hogy egy másik megoldást találnék, ami adott esetben nem facebookos megoldás, vagy facebookos de más módszerrel való megoldás, tehát az ő megoldására ha rá akarok jönni, akkor a leggyorsabb, ha őt kérdezem meg, hátha válaszol.



Egyébként a logika amire utalok az az, hogy önkényesen módosítasz bizonyos feltételeken, és nem indoklod meg miért. Ezt az alapján mondom, hogy hozzátetted, hogy ha nincs publikussá téve...... Hát jó, de ha igen? Akkor megölhetem?


Léci ne írjatok, mert nekem van egy ilyen betegségem, vagy micsoda, hogy nem bírom ha nem enyém az utolsó szó egyébként sem, ha meg logikátlan következtetések alapján nem enyém, akkor meg atomháborúra is felhatalmazva érzem magam, csak hogy én, az az az igazság győzedelmeskedjen, mentségemre legyen mondva, hogy szeretek nagyvonalúan, csak a jelentős logikai hibákra visszatámadni, adott esetben a hibás logikát a tulajdonos ellen fordítani.

2014. ápr. 20. 20:12
 24/31 anonim ***** válasza:

Most lehet én vagyok már túl fáradt, de nem értem miről beszélsz.


"hozzátetted, hogy ha nincs publikussá téve...... Hát jó, de ha igen? Akkor megölhetem?"

Mivan? csak egy egyszerű direct linkből való profil megtalálása az egész, te meg megölésről, tanuvédelmi programról meg atomtámadásról beszélsz. Látszik hogy valami gond van nálad...

Magyarázd már el normálisan, nem feleslegesen túlbonyolítva, és ezáltal teljesen érthetetlenné téve a mondanivalód (főleg az első bekezdésre vonatkozik, abszolút nem értem mit akarsz)


Amíg te a logikai háborúdban csatázol, addig beírhattad volna ezt a pár szót a keresőbe és megvan a megoldás.

Ja, és én csak az első és előző válaszadó vagyok, mielőtt tovább vitáznál velem :)

2014. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Most jöttem rá, hogy kettő emberrel beszélek, nem egyel. :D Persze az érveitek nem ettől függnek, de azon csodálkozom, hogy erre még nem csaptatok, ha már az apróságokra vadásztok(vagy az, aki arra vadászik, már nincs kedvem visszaolvasni ki ment rá a lényegtelen apróságokra, ha bárki úgy érzi, hogy nem az ő, hanem a másik hibáját róttam fel neki, az jelentkezzem nálam, mert igaza van, persze a hiba az hiba ettől, csak érzelmileg fontos, hogy kié). Lehet, hogy a mindent átlátó intellektusom miatt már nem is mertétek erre a lényegtelen apróságra felhívni a figyelmemet, vagy pedig tényleg szívtelen bérgyilkosok vagytok, akik nem tudják mások helyzetébe beleképzelni magukat, vagy magadat, ezt már az veszi magára aki akarja. :D
2014. ápr. 20. 20:57
 26/31 A kérdező kommentje:
Oké, most olvasom, megvagyunk. :D
2014. ápr. 20. 20:58
 27/31 A kérdező kommentje:
Kezd kitisztulni a kép, a 71%-os a bérgyilkos hajlamú, te pedig a részletkérdésekbe belekötő, illetve a már egyszer leírtakat újra felhánytorgató vagy pedig az nem te vagy, ezt már nem ellenőriztem le.
2014. ápr. 20. 21:01
 28/31 A kérdező kommentje:
Úristen, mi lehet a következő fordulat ebben a történetben, ahol senki nem bírja ki, hogy ne ő csípjen oda utoljára, én magam ez bizonyosan nem ezért írtam, mert már amúgy is én lennék az utolsó, ha közben nem írt a bérgyilkos vagy a sasszemű.
2014. ápr. 20. 21:07
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem édesanyád a bérgyilkos.
2014. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy "hülye okoskodik" módon magyarázol és semmit nem érteni belőle, az nem részletkérdés. Az sem, hogy egy ilyen egyszerű dologból kiindulva te már atomtámadásról meg tanuvédelmi programról beszélsz.


Azért lennék múltat felhánytorgató mert idézőjelben bemásoltam amit írtál? :D

Visszaolvastam a 71%-s válaszait és azt tanácsolom ne nézz több gyilkos elméket.

A következő fordulat az, hogy te még írsz egy választ (amiben kielemzed az előzőmet) hogy tied legyen az utolsó, vársz egy kicsit a gép előtt, nem ír senki és írsz még egy pár provokatív választ, de inkább nem etetjük a trollt.

2014. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!