Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a magyarországiak véleménye...

Mi a magyarországiak véleménye a tótokról?

Figyelt kérdés

Én születésem óta felvidéki magyar vagyok és amióta felfogtam azt a szót,hogy rasszizmus,ki nem állhatom a tótokat.Azt tapasztaltam,hogy ha valaki felvidéken születik csak 2 dolog történhet vele:vagy beolvad és gyáva módon letagadja nemzetiségét vagy megutálja a tótokat.Sok hülye mesét hallottam már,olyan emberektől akik szeintem sz**t sem tudnak Felvidék történelméről,de ők tótnak valják magukat (magyar névvel),pl:Tartozunk ennyivel a szlovákoknak ha már így befogadtak minket vagy szlovák állampolgár vagy tehát szlovák vagy!További negatívumok:

-Ha valamit csak magyarul írsz ki (pl:reklám,...) már felkapják a vizet.Nemrég volt hogy bepereltek egy magyar újságot mrt csak magyar nyelven volt kiírva egy hírdetőtáblán.

-Úgy csinálnak mintha megküzdöttek volna ezért a területért.

-Megvannak sértődve ha magyar lakta terültenen valaki nem tud folyékonyan tótul,pedig ahogy nagyapám mondta ha ezek nem tudnának szlovákul akkor csak ugatni tudnának.

Sorolhatnék még többet,de nem foglak titeket ezzel untatni ha akarjátok írok még mert tudok még bőven sorolni.Kíváncsi vagyok mit gondolnak a magyarországiak vagy mit tapasztaltak a többi felvidéki magyarok



#magyarság!
2014. ápr. 21. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hogy egy aljas utálos csűrhe a tót, az külön tetszett hogy irtad hogy valaki azt mondja hogy "ennyivel tartozik a szlovákoknak hogy befogadták" erre azt Mondom hogy nem kell befogadniuk senkit hanem takarodjanak el a magyar földröl ,húzzák a belüket vissza a csehekhez.
2014. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eggyetértek veled,semmivel sem tartozunk nekik!Ők tartoznak lopott földdel,címerrel,...Ahányszor meghallom ezeket vagy más kifogásokat nagyon fel tudom húzni magam rajta
2014. ápr. 22. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!