Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pályakezdőnek számítok az...

Pályakezdőnek számítok az adott szakmában, ha az adott szakmát csak gyakornokként űztem évekig, azaz nem kaptam érte pénzt, de többéves gyakorlatom van?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még igen. Igazából pár év munkaviszonytól nem, de a gyakornokságot nem tudom.
2014. ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jöhetne még más véleménye is!
2014. ápr. 23. 08:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Van köze a leendő munkáltatómnak(illetve annak, akinél az állást megpályázom) ahhoz, hogy az előző helyen az írásaimért kaptam-e effektíve pénzt, vagy sem? (Gondolom a mennyit kérdéshez alapvetően semmi köze nincs, azt sejtem.)
2014. ápr. 23. 09:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Van gyakorlatod az adott szakmában? Igen!


Érdekel valakit, hogy ezért pénzt kaptál, vagy te fizettél? Nem!



Egyes fodrászok havi 40e-et fizetnek azért, hogy egy szalonban gyakorlatot szerezhessenek.

2014. ápr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pályakezdő meg addig vagy míg nincs 180 nap bejelentett munkaviszonyod. Ez nincs szakmához kötve.
2014. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!