Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régen imádtam füvezni de már...

Régen imádtam füvezni de már nem tudok sajnos. Vélemény? Többi lent.

Figyelt kérdés
Találtam egy legális oldalt amely postán küldi el a "legális füvet" ezek füstőlék és elvileg nyugtató hatásuk van ( kicsit hasonló mint a fűé) és természetesen nem c listásak. Mi a véleményetek erről ezeket el lehet szívni?

2014. ápr. 23. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ne itt reklámozd xarodat.
2014. ápr. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne füvezzé, levelezzé.
2014. ápr. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A herbálnak nincs nyugtató hatása a szapora szívverés mellett.
2014. ápr. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A "legális fű" valójában egy "JHW18" nevű idegméreg amit gyógynövénymorzsalékokra permeteznek. Régebben legális volt, de mostmár az is C listás vagyis illegális tudatmódosító szer. Hívják bio-nak, meg herbálnak is, de ez mind ugyanaz. Exrtém módon káros és teljesen más a hatása mint a marihuánának. Sokan nagyon rosszúl vannak tőle és bele is lehet halni.

Eszembe sincs reklámozni a marihuánát, de ha mindenképpen szívnod kell valamit akkor inkább azt mint ezeket a veszélyes hulladékokat.

Amúgy meg a legszebb ha megtalálod azt az életutat ahol tisztán és józanul is tudsz teljes és boldog életet élni. Ezt kívánom neked is.

25f

2014. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!