Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elveszítettem a lakcímkártyáma...

Elveszítettem a lakcímkártyámat. Neten amit olvastam, az szerint rögtön megkapják az újjat, ugye? De, mi van ha nem élek Magyarországon (szerbiai vagyok), akkor is így lenne? Vagy akkor már lenne valami komplikáció?

Figyelt kérdés
Amúgy pedig az útlevelet szeretném megcsináltatni és ahhoz kell és ma mennék át Szegedre, szóval nagyon örülnék ha valaki felvilágosítana míg net közelben vagyok... :)

2014. ápr. 23. 04:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy akarsz magyar lakcímkártyát ha nem itt élsz?

Miből gondolod, hogy rögtön megkapod az újat?

2014. ápr. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy van magyar állampolgárságom is. Lakcímkártyám pedig külföldi címmel van regisztrálva. Mellesleg, feltett kérdésemből is világos, hogy már van, csak elveszítettem.

Második válaszod úgyszintén megtalálod feltett kérdésemben. Interneten olvastam utána.

2014. ápr. 29. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!