Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy lány miatt...

Mit tegyek ha egy lány miatt az osztályból rögtön ellenem fordulnak a 'legjobb' barátaim?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy lány az osztályunkban aki mindenkinél nagyobbnak hiszi magát és bár van egy kis 'hírneve' tényleg nem sok de azért van .. a suliban és egy évvel idősebb nállnuk (6.-osok vagyunk) ő egyszer csak fogja magát és bekattan a totál semmin besértődik legtöbb esetben rám és a többieket rángatja magával .. persze van olyan amikor csak egy napig tart és utánna nap végére megint együtt lógunk és bár tudom nagyjából hogy miket beszélhetnek rólam a hátam mögött és azt is tudom hogy ez abszolút felszínes de azért jól el tudunk lenni sok esetben..és köztük van egy legjobb barátnőm is aki bár rögtön velük van ha a csaj besértődik még is sok olyan pillanatunk van amikor azt mondhatom el hogy igaz barát szval nemtom...viszont volt olyan amikor én kuncsorogtam a barátságukért felszínes módon próbálkoztam de belátom tényleg iszonyat baromság volt..szval barátkozzak tovább velük vagy barátkozzak a többi lánnyal az osztályban meg a suliban mert az osztályban van még olyan lány akivel nagyon jóba vagyunk ..szval társaságom mindig lenne..
2014. ápr. 7. 21:29
 1/1 anonim válasza:
Azzal foglalkozz, akinek szereted a társaságát, megértő veled, bármit meg tudtok beszélni higgadtan, és egy vita vagy veszekedés sem állhat közétek. Volt egy bnőm 7 évig, végül megsértődött rám, én nem mentem oda bocsánatot kérni mert tényleg nem az én hibám volt, és én annyira fontos lehettem neki, hogy feladta a 7 évünket. Mostanra igaz barátokra tettem szert soha nem vesztünk még össze, imádok velük lenni. De haén akkor megint bocsánatot kérek, most nem lenne sok ilyenszép emlékem :)
2014. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!