Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom felvenni a...

Hogyan tudom felvenni a kapcsolatot a földönkívüliekkel?

Figyelt kérdés

#földönkívüli #UFO #kapcsolat felvevése
2014. ápr. 23. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Írj nekik levelet.
2014. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha nem trollkodnál.
2014. ápr. 23. 22:50
 3/9 anonim ***** válasza:
telefonon
2014. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elkapsz egy itit, az meg majd jól hazatelefonál.
2014. ápr. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a barom embereket. Inkább csak értelmesek válaszoljanak.
2014. ápr. 24. 11:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Telepátiával szólítsd őket, hogy jöjjenek, csak imádkozzál közben, hogy a jószívű fajta jöjjön el eléd, mert vannak akik szeretnek játszadozni az emberrel, és még fejfájást is okozhatnak,vagy rossz közérzetet... Nyári éjszakákon, ha tiszta az égbolt, láthatsz fényeket az égen, melyek villannak egyet, s majd eltűnnek! S ha egy órát is ott állsz se fogod újra látni, de több ilyet is láthatsz ,ha szerte nézel, egy nagy sík terepen... A legfontosabb,hogy tiszta szándék vezéreljen,és tiszta szeretet, akkor talán sikerülhet, ha nem zavarják meg őket!( "Alaje" honlapján felveheted velük, amennyiben megbízható, szeretetteljes és bátor ember vagy!)
2014. ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom milyen ember vagyok, de igyekszem a jobb fajta lenni. Mi ez a honlap?
2014. ápr. 24. 12:26
 8/9 A kérdező kommentje:
Hogy kell telepátiázni?
2014. ápr. 24. 12:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Előveszel egy vödröt és tele pátiázod.
2014. ápr. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!