Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan lehet felvenni magánemb...

Hogyan lehet felvenni magánembernek kapcsolatot a földönkívüliekkel? Hogy lehet valakiből kontakt, úgy mint 404-ből / Alajéból?

Figyelt kérdés

2012. okt. 23. 19:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
59%
Alaje és 404 csalók. Bár utóbbi csak szimplán idióta sztem. Sem magánemberként, sem máshogy nem tudod felvenni velük a kapcsolatot, mivel nem bizonyította még senki h léteznének, azt meg főleg nem, h jártak volna itt.
2012. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%

Nyitott ember vagyok, viszont ez a 404-es kontakt, mint te nevezed, meg soha nem jelent meg szemelyesen foldonkivuliekkel pl.

En annak hiszek, aki bebizonyitja az allitasat is, tehat nagyon sokan irnak, irtak, de konkret bizonyitekot meg nem mutattak be, ezt hianyolom, tehat igy ugy erzem, hogy lehet, hogy valoban leteznek....de..

2012. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
78%
Alapítani kell ufókutató clubot vagy beállni valamelyikbe és felküzdeni magadat, majd sokat trollkodni és várni, hogy egy faj felfigyeljen rád és kinevezzen szóvivőjének mint pl Alajét.
2012. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 chrishu ***** válasza:
Kérdezd meg 404-et
2012. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Írtam neki e dologgal kapcsolatban, de sajnos nem válaszolt meg el sem olvasta a kérdésemet :(
2012. okt. 23. 20:02
 6/36 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos 404-es egy drogos pszichopata. Elment egy öreg ópiumoshoz, aki azt mondta magáról hogy ufókkal beszéget, akik a fán csücsülnek és ő elhitte neki, kérte hogy ő is felvehesse a kapcsolatot. Nos rászoktatta az ópiumra, azóta együtt halucinálnak. Itt a bizonyíték 404 saját szájából http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__2960..
2012. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
71%
404 és Alaje csalók. Az előbbi egy rossz vicc, az utóbbi valamivel igényesebb, de mindketten csalók. Ha olyan akarsz lenni, csak ki kell találnod valamilyen hasonlóan hihető dolgot, és beadni ezreknek. Megjegyzés: ez erkölcstelen.
2012. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen: a gyakorikérdések aktív használatával vagy youtube videókkal.
2012. okt. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
66%
Ki kell edzened a tudatod.....kb ennyi a lényeg,de hamarosan úgyis jönnek,miért akarsz erre a kis időre kiválasztott lenni.
2012. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
41%

404-nem csaló! Tudom, mivel nekem mutatott bizonyítékot, én diator vagyok!


Figyelj kérdező, a kapcsolatfelvétel évekig gyakorolt meditációval elérhető.

A tudatoddal kell keresned az értelmes lényeket.


Bízzunk benne, hogy a 21-ei nap választ ad pár kérdésünkre.

2012. dec. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!