Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy vegyem fel a kapcsolatot...

Hogy vegyem fel a kapcsolatot a főldőnkívüliekkel?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Látogass meg, én a predonantennám segítségével tartom a kapcsolatot a reptoid császárral. Ha perkálsz, te is adhatsz le neki üzeneteket, de a következményekért nem vállalok felelősséget! Ha érdekel írj privit, és megbeszéljük a részleteket.

Üdv: Goku

2012. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
írj nekem, már meg is van a kapcsolat...
2012. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézzük csak. Én most itt ülök a gépem előtt. Azaz nem vagyok benne a földben. Tehát földön kívüli vagyok. Írj egy üzit!
2012. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mintha már láttam volna tegnap egy ilyen kérdést .


De a válasz egyszerű .


Alufóliából csinálsz egy 4,5 m magas antennát . Ez mellett kell egy sisak is szintén alufóliából , (hogy halhasd a választ ). De fontos , hogy a füleidnél legyen egy - egy 42,4 cm-res antenna . A fejfedővel így már halhatod az üzeneteket , viszont az antennához még kell egy nagy tölcsér aminek az átmérője 1m és a magassága 2 m . Fontos , hogy a tölcsér csatlakozzon az antennához . A tölcsérbe fejjel lefele kell teljes erőből beleordítani az üzeneted és ha mindent jól csináltál akkor maximum 4 órán belül megkapod a választ . Amit rendesen fogsz hallani a sisak segítségével . Egyébként az üzenet egy forgalmas téren jobban falható ezért érdemesebb egy téren várni a választ .

2012. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
MIért akarod felvenni? Leesett? (HKHV-azaz: hülye kérdésre hülye válasz, bocs)
2012. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj ki a kertbe meztelenül teliholdkor késő éjjel -10fokba.Kiabáld 3x hogy "Ufók gyertek ide, beszéljetek velem".Ekkor ha jól csináltad leszáll egy idegen űrhajó, ha nem akkor anyukád kimegy fejbevág a nyújtófával és rádordít "Te hülyegyerek miért ordibálsz a kert közepén meztelenül?Takarodj aludni"

Hát kb ennyi :/

2012. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz néhány korrekt és ellenőrzött információt.

De ha csak röhögni akarsz, akkor is megéri végigolvasni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__3801..

2012. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
info@reptoid-es-plejad-alakulat.tk
2012. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 x) ***** válasza:
Küldj nekem 80ezer forintot és én megmondom nekik hogy keressenek föl. A számlaszámot megírom üzenetben ha érdekel.
2012. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!